HD Zorlu Sürüş – Drive Hard

Zorlu Sürüş – Drive Hard

2014'ün başlarında yapımına başlanan Zorlu Sürüş (Drive Hard) filminin yapımı yaklaşık 8-9 ay sürdü. 3 Ekimde 2014 tarihinde vizyona giren bu filmi FilmCuk ekibi Türkçe Dublaj olarak sundu.

Sürücü kursuna sahip olan adamın hayatı yolundayken beklemediği olaylar gelişir. Birden illegal işlere karışan sürücü kursu sahibi adam bir bakar ki ülkenin güvenlik kurumlarını peşine takmış. Hatta bununla birlikte şehrin yeraltı liderlerini yani çete liderlerini de peşine takmış. Bir adamın hayatta kalma savaşına tanıklık ediceksiniz..

Film kötü olmamasına rağmen 4.4 Imdb puanı seyircileri şaşırtabilir. Aslında bende şaşırdım neden bu kadar az bir puana sahip ? Filmin çok müthiş akıcılığı olmasa da bu kadar düşük puanı haketmiyor bence. Aksiyon dolu 92 dakika yaşatmayı hedefliyor Zorlu Sürüş filmi. Amerika, Avustralya ve Kanada 3'lüsünde çekilen Zorlu Sürüş filmini Brian Trenchard-smith yönetiyor. Filmin senaryosu ise Chad Law, Evan Law, Brigitte Jean Allen tarafından yazılmış. Oyuncu kadrosunu Jason Wilder, Kai Pantano, Thomas Jane, Zoe Ventoura ve John Cusack gibi isimlerle güçlendiren filmi, FilmCuk farkı ile HD ve Full HD kalitelerde izleyebileceksiniz. İyi seyirler...


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?