1080p Zor Biraderler 1 – Ride Along 1

Zor Biraderler 1 – Ride Along 1

Bir Amerikan filmi olan Zor Biladerler (Ride Along), 99 dakika boyunca seyircilerine aksiyon dolu anlar yaşatmayı hedefliyor. Aksiyonun yanında komedininde eksik olmadığı film, FilmCuk'a özel HD kalitesi ile sunuldu.

Kevin Hart tarafından canlandırılan Ben, bir firmada güvenlik görevlisidir. Ayrıca tam bir oyun manyağı diyebileceğimiz tiplerden. Ben'in aşık olduğu kız Tika Sumpte'ın oynadığı Angela karakteridir. Angela James'in kardeşidir. James Ben'i kardeşine layık görmese de Ben, Angela'yı kazanmak için herşeyi yapacaktır..

18 Nisan'da vizyona giren 2014 yapımı film, yayınlandığı günden beri büyük bir ilgi topladı. 6.1 Imdb puanı olan Zor Biraderler filmini Tim Story yönetirken, Phil Hay ve Greg Coolidge ikilisi de senaryo etti. Kevin Hart ve Tika Sumpter'in yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda Bruce McGill, Ice Cube, John Leguizamo gibi aktörlerde yer alıyor. FilmCuk ekibi siz değerli seyircilerimize keyifli seyirler diler.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Filmin devam filmi niteliğinde olacak Ride Along 2'nin hazırlıklarına başlandı. Filmin yapımının 2016 yılında tamamlanması planlanıyor.

  ''James ve Ben karakterleri için düşünülen isimler arasında Dwayne Johnson ve Ryan Reynolds bulunuyordu.''

  ''Filmin büyük bir bölümü Atlanta'da, kalabalık mahallelerin arasında çekilmiş ve bu yüzden özellikle de Ice Cube ve Kevin Hart'ın sahnelerinde setin çevresinde kalabalık kitleler oluşmuş.''

  Yayın Tarihi:

  18 Nisan 2014 (Türkiye)

  Senaryo:

  Greg Coolidge, Phil Hay

  Yapım Şirketi:

  Cube Vision, LBI Entertainment, Rainforest Films

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?