Yitik Kuşlar – Lost Birds (Yerli Film)

Yitik Kuşlar – Lost Birds (Yerli Film)

Maryam ve Bedo ülke şartlarına göre iyi bir gelire sahip olan bir ailenin çocuklarıdır. Bu çocukların en büyük hobisi güvercinleri beslemek ve onlara bakmaktır.

Anadolu'da bir Ermeni köyünde yaşamlarını sürdüren Maryam, Bedo ve ailesini konu edinen Yitik Kuşlar (Lost Birds) filmi 1900'lü yılların başlarında geçiyor. Maryam ve Bedo bir gün yine güvercin bakmak için evden kaçarlar. Evden kaçmaları için büyük risk alırlar. Anne ve babasının çok fazla kızacaklarını bilmelerine rağmen güvercinler için evden kaçmaya karar verirler. Gittikleri yerden dönünce büyük bir şaşkınlığa uğrarlar. Köye girdiklerinde köyde kimsenin kalmadığını, kuş dahi uçmadığını görürler. Hatta Maryam ve Bedo'nun ailesi bile köyde değildir.

Yönetmenliğine ve senaryosuna imza attıkları Ela Alyamaç ve Aren Perdeci ikilisi Lost Birds filmi, 2015 yapımıdır ve bu yerli dram filmi 30 Ekim'de vizyona girecektir. Düşük bütçe ayrılarak çekilen bu filmin oyuncu kadrosunda; Mahmut Efendi rolünde Ahmet Uz, Maryam karakterinde Dila Uluca isimleri yer almaktadır.

90 dakika boyunca dramın yer yer tavan yaptığını hissedeceğiniz Yitik Kuşlar filmi FilmCuk tarafından 720p kalitesinde upload edilecek ve seyircilerimize alternatif partlar ile sunulacaktır.

NOT: Yitik Kuşlar – Lost Birds yerli filminin sadece fragmanı mevcuttur. Düştüğünde ilk ekleyen site olacağız. Takipte kalın.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)