1080p Yılbaşı Kabusu – Krampus

Yılbaşı Kabusu – Krampus

4 Aralık'ta vizyona girecek olan Krampus filmi ABD (Amerika Birleşik Devletleri) yapımı bir korku filmidir. Filmin başrol karakteri olan Jeremy bir memurdur. Jeremy'nin geçmişte yaşadığı olaylar yüzünden bugün çektiği zorlukları konu ediniyor korku filmi Krampus.

Bir devlet memuru olarak hayatını sürdüren Jeremy, geçmişte yaşadığı olaylar sebebiyle bugününde bazı zorluklar çekmektedir. Geçmişini unutmak isteyen bu devlet memuru bunu istese de başaramayacaktır. Bu sebepten dolayı tüm piskolojisi alt üst olacak, kendine hakim olmakta güçlük çekecektir. Hatta zaman geçtikçe bedeninin kontrolünü kaybedecek ve bunu dışarıdaki hayatına da yansıtacaktır. Özel hayatı olsun iş hayatı olsun çok büyük zorluklar çekecek ve etrafındaki insanları birer birer kaybedecektir. Bakalım Jeremy bu durumdan kurtulabilecek mi ? Kurtulursa bunu nasıl başaracak ?

Daha önceden Cadılar Bayramı Katliamı filminin yönetmenliğini, senaristliğini ve hatta yapımcılığını da üstlenen Michael Dougherty'i Krampus filminde de yönetmenlik, senaristlik ve yapımcılık koltuklarını görmekteyiz. Aynı zamanda Dougherty, X-Men serisinin 2. filminde ve 2016 da vizyona girecek olan X-Men: Apocalypse filminin senaristliğini üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Toni Collette, Conchata Ferrell, Adam Scott ve genç aktör Emjay Anthony isimlerini görmekteyiz. 4 Aralık'ta seyircisinin karşısına çıkacak olan Krampus filmini sitemizden HD kalitede seyredebileceksiniz. FilmCuk farklı ile bu filmi ve daha bir çok yeni filmi ilk kez seyretmek için bizi favorileriniz arasına ekleyin.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  03 Aralık 2015 (Yeni Zelanda)

  Senaryo:

  Todd Casey, Michael Dougherty, Zach Shields

  Ödüller:

  1 ödül & 9 Adaylık.

  Yapım Şirketi:

  Legendary Pictures, Universal Pictures

  Box Office:

  İlk Hafta Sonu (3 Gün) Hasılat: 16.293.325 $ / Toplam Hasılat: 42.725.475 $ (ABD)

  Yorumlar (2)