HD Yenilmezler 2: Ultron Çağı – Avengers 2: Age of Ultron

Yenilmezler 2: Ultron Çağı – Avengers 2: Age of Ultron

Yenilmezler filminin 2. serisi olan Yenilmezler 2: Ultron Çağı (Avengers: Age of Ultron) yine adından epey söz ettirecek gibi gözüküyor. Yenilmezler (The Avengers) filminin ilk serisi isminden uzun süre söz ettirmişti. Bunun üzerine filmin ikinci serisinin çıkarılması kararlaştırılmıştı. Bu filmin, ilk filmden daha fazla dillerde kalacağını düşünüyorum. Kurgusu üzerinden daha fazla düşünülmüş ve grafik açısın ilk filmden kat ve kat daha iyi olacak. Konusuna gelince; ilk filmin başrollerinden olan Tony Stark (Iron Man) yine müthiş zekasını kullanarak işleri pratik yoldan çözmektedir. Dünyadaki barışı sağlamak için müşhiş bir sistem geliştirir Iron Man. Ancak önlerine yine Ultron adında devasa bir sorun çıkar. (Ultron karakterini ünlü aktör James Spader üslenmektedir.) İlk filmin yanısıra Hawkeye, Nick Fury ve Black Widow gibi isimler de bu filmde Iron Man, Hulk, Thor ve Kaptan Amerika'nın ekibinde yer alıyor. Tüm ekip Ultron'a karşı savaşacaktır. Ancak Ultron düşünüldüğü kadar zayıf bir lokma değildir ve onu yok etmek için epey bir çaba sarfetmeleri gerekecektir. Bakalım Iron Man ve ekibi Ultron gibi devasa güce sahip devi yok edebilecekler mi?

İlk filminde olduğu gibi bu filmin de yönetmenliğini ve senaristliğini Joss Whedon üstlenmektedir. Joss Whedon'un film geçmişine göz attığımızda; In Your Eyes filminin senaryosunda, yabancı dizi olan Agents of S.H.I.E.L.D.'in yönetmenliğinde, Astonishing X-Men: Torn filminin yönetmenliğinde ve yine X-men'in serisinden olan Astonishing X-Men: Dangerous filminin senaristliğinde görüyoruz. Tony Stark rolüyle bilinen Robert Downey Jr. hakkında çok bilgi vermeye gerek duymuyorum aslında. Amerika'nın en önemli aktörleri arasında yer alıyor. Bunu tüm film severler bilir en azından bilmesi gerektiğine inanıyorum. İlk filminde olduğu gibi Hulk rolünü yine Mark Ruffalo, Kaptan Amerika rolünü Chris Evans ve Thor karakterinde Chris Hemsworth isimlerini görüyoruz. Bu müthiş fantastik ve macera filmini FilmCuk farkı ile 720p kalitesinde izleyebileceksiniz. Bizi takip etmeye devam edin. Filmi nette ilk olarak FilmCuk.Com'da izleyebilirsiniz.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Film çekimi boyunca hamile olan Scarlett Johansson'ın hamileliğini gizlemek için 3 tane dublör çekimlerde ona destek vermiş.

  İlk fragman yayınlandığı ilk 24 saat içinde 34 milyon kez görüntülenerek Demir Adam 3'ün elinde bulundurduğu rekoru altüst etti.

  Ultron karakterini seslendiren James Spader film boyunca kendi orijinal sesini hiç oynanmadan kullanmış.

  Yenilmezler Ultron Çağı filminin çekimlerinden sonra Marvel filmlerinde bir daha oynamayacağını açıklayan Robert Downey Jr. daha sonra 2016'da çekimlerine başlanacak Kaptan Amerika: İç Savaş filminin sözleşmesine imza attı.

  İlk filmde de olduğu gibi Hulk karakterinin seslendirmesini yine Lou Ferrigno yapıyor.

  Diğer Adları:

  Avengers 2, Yenilmezler 2

  Yayın Tarihi:

  01 Mayıs 2015 (Türkiye)

  Senaryo:

  Joss Whedon

  Yapım Şirketi:

  Marvel Studios, Prime Focus, Prime Focus

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 12 Hafta / Seyirci: 1.284.848 / Hasılat: 15.618.775,00 TL (Türkiye)

  Yorumlar (17)

   1. Turkral T.