1080p Yenilmez 4 – Boyka: Undisputed IV

Yenilmez 4 – Boyka: Undisputed IV

Undisputed (Yenilmezler) serisinin dördüncü filmi olarak vizyona girmeye hazırlanan ve yine Boyka'yı başrolde göreceğimiz bu film seyircisiyle buluşmak için 1 Eylül 2016'yı bekliyor.

Boyka bildiğimiz gibi yine ringlerde. Ringe çıktığında karşısında rakip oldukça güçlüdür. Ringte dövüştüğü adamı yanlışlıkla öldürür. Bu olaydan sonra hayatı oldukça tehlikeye girer. Hatta sadece kendi hayatı değil eşinin hayatını da tehlikeye sokar. Şimdi üzerindeki bu tehlikeyi atması gerekir. Çünkü yaşadığı bu olay kasti bir şekilde olmamıştır.

Scott Adkins. Yani nam-ı değer Yuri Boyka.. Yenilmezler serileri ile tüm aksiyon severlerin ilgisine üzerine çekmeyi 2002 senesinden beri başarmıştır. Dövüş filmi denince çoğu kişinin aklına gelen ilk isimlerden biri olmayı başarmıştır Yuri Boyka karakteri. Close Range, Iron Monk ve Ninja serisinin 2. filmi olan Gözyaşının Gölgesi filmlerinin yönetmenliğinde olan Isaac Florentine, Yenilmezler 4 filminin yönetmenliğini üstleniyor. Filmin senaryosu ise David N. White ismine ait. Filmin devamı gelecek mi bu izleyicilerin akıllarında soru işareti olarak duruyor hala. Ancak şu bir gerçek ki izleyicilerin beklentisi Undisputed 4 filmi için oldukça yüksek. Bakalım bu filmi izleyicilerinin beklentisi karşılayabilecek mi ?

Bu filmi ilk izleyenlerden olmak için FilmCuk.Org yani bizi takip etmeye devam edin. Vizyona girecek olan tüm filmleri nette ilk olarak izlemek için takipte kalın. Şimdiden tüm izleyicilerimize keyifli seyirler diliyoruz.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Undisputed 4

  Yayın Tarihi:

  01 Eylül 2016 (Türkiye)

  Senaryo:

  David N. White

  Yapım Şirketi:

  Millennium Films

  Yorumlar (1)