Viy (2014) Türkçe Altyazılı

Viy (2014) Türkçe Altyazılı

Koma karakterinde bulunan Leonid Kuravlyov annesi ölmüş, öksüz bir öğrencidir. Koma, üniversiteden 2 arkadaşıyla beraber tatile giderler. Çılgın olan 3 arkadaş yolculuk yaparken yolda gördükleri bir eve girerler. Girdikleri evde yaşlı bir kadın otuyor. Koma ve arkadaşlarına yatacak yer veren kadın, aslında göründüğü gibi bir insan değil.

Rusya'da çekilen filmin yapımına 2014 yılında başlandı. 30 Ocak'ta vizyona giren Viy filmini FilmCuk farkıyla Türkçe Altyazı seçeneğiyle izleyebilme imkanınız var. İlerleyen zamanlarda Türkçe Dublaj olarakta ilk olarak FilmCuk'ta bulabileceksiniz. 5.7 Imdb puanına sahip olan Viy filmi yönetmenliğini ve senaristliğini Oleg Stepchenko üstlenmekte. Stepchenko'nun yanı sıra Aleksandr Karpov, Nikolay Gogol'da Viy filminin senarist koltuğunda oturuyor. Filmin oyuncu kadrosunda Aleksandr Yakovlev ve Aleksey Chadov kardeşlerin yanı sıra Charles Dance, Oleg Taktarov, Jason Flemyng gibi oyuncular bulunuyor.

Filmi 480p HQ kalite, 720p HD kalite ve 1080p Full HD kalite seçenekleriyle izleyebilirsiniz. FilmCuk ekibi olarak tüm seyircilerimize ve takipçilerimize keyifli seyirler dileriz...
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (5)