Vesvese: Cin Tuzağı (Yerli Film)

Vesvese: Cin Tuzağı (Yerli Film)

Ülke:

Süre:

92 Dakika
Mutlu bir ilişki sürdüren Alev ile Murat hayatlarını bu huzurlu ilişki ile devam ettirmektedirler. Ancak birdenbire Alev ile Murat'ın arasına giren Ceren, ikisinin mutluluğunu bozmak isteyecektir.

Ceren, aşık olduğu Murat'ın kendisine aşık olmasını ister. Karşılık alamayınca ondan intikam almak ister ve ona hayatını değiştirecek bir büyü yaptırır. Bu büyü ile Murat kendi bedenini kontrol edemez ve istemediği şeyler yapar. Alev bunun farkına varır ve arkadaşı Gülseren ile bu büyüyü bozmaya çalışırlar. Ancak büyü o kadar kuvvetli yapılmış ki bozulması çok büyük çaba gerektirecek. Alev ve Gülseren ikilisi bu çabayı sarfederken çok dikkatli olmaları gerektiğini bilmektedirler.

14 Kasım 2014'te vizyona giren olan Gizli Yüzler ve yakında vizyona girecek olan Son Bir Dans filmlerinin yönetmenliğini üstlenen Sümeya Kökten, Vesvese: Cin Tuzağı filminin de yönetmenlik koltuğunu dolduruyor. Genelde korku veya gerilim filmlerinde görev alan Kökten, yaptığı işlerde başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Okan Aydın, Mustafa Ağdere, Layla Onlen ve Hanifi Özcan gibi aktörleri bünyesinde barındıran Vesvese Cin Tuzağı filmi 2 Ekim'de seyircisinin karşısına çıkmak için hazırlanıyor. 92 dakikalık bu korku filmi, klasik Türk korku filmi diyebiliriz. Bu kanıya cinli bir film olduğu sonucundan vardım diyebilirim. 720p HD kalite ve 1080p Full HD kalitede seyretme imkanı bulacağınız Vesves Cin Tuzağı filmi için bizi takip etmeye devam edin.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (13)