HD Uzay Yolcuları – Passengers

Uzay Yolcuları – Passengers

Yolcular filminin yapımı Amerika Birleşik Devletleri yapımına aittir. Film Passengers – Yolcular Seyret oldukça değişik bir konu ile izleyicilerle paylaşılıyor. Konusunun değişik bir temaya sahip olması beraberinde insanların filme duyduğu ilginin artması,dahada izlenilesi bir hale gelmesi durumunu da beraberinde getirmiş oluyor. Yapıt şimdiden bile değişik konusu ile insanların ilgisini çekmeyi başarıp , izlenilecekler listesine girdi. Bunun bir filmde olması gereken en önemli özellik olduğu düşüncesindeyim. Yolcular filmi izle 2016 senesinin değişik kurgusu sayesinde insanların kafalarında soru işareti uyandıran,merak bırakan filmlerinden birisi olacak. Bu ilginç ve az rastlanılan filmin içeriğini Jon Spaihts öyküyü ve kurgulamayı yaparak , oldukça başarı ve yetenek gerektiren bir işin altından gayet başarılı ve yetenekli bir şekilde kalkmayı becermiştir. Passengers – Yolcular 2016 izle Cidden yaptığı ve çıkarttığı ürün takdire şayan cinsten. Kendisini tebrik ediyorum. Zorlu set çalışmaları ve uzun süreli mesailerinden sonra rahat bir nefese olacak olan set ekibi ise tam anlamıyla harikalar,yetenekliler,çok başarılılar. Hazır senaristinden bahsetmişken Yolcular Full izle filmin yönetmeninden de bahsedelim. Projenin yönetmenliği Morten Tyldum ‘a ait. Morten Tyldum’un bu yönetmenlik işini çok başarılı ve layığıyla yaptığını söylemeden geçemeyeceğim.

Filmin konusu hakkında bilgi verecek olursak ; Milyarlarca mil uzaktaki bir gezegene çıkacak olan olan bir uzay gemisi vardır. Ve bu uzay gemisinin içinde koloni halinde uyutulan birsürü insan vardır. Yüz binlerce kişinin taşındığı bu geminin uyku odasında arıza olacaktır. İşte asıl olayın başlangıç yeri de burasıdır. Film de olay burada patlak veriyor. Bu uzay gemisinin uyku odasında Passengers – Yolcular 2016 Tek Parça izle çıkan arıza sonucunda sadece tek bir yolcu 60 yıl erken uyanmıştır ve tek başına yaşlanıp ölecektir. Ne yapacağını şaşıran , içten içe yaşadığı durumdan korkan bu yolcu ne yapabileceğini düşünmeye başlamıştır. Aklına tek bir çözüm yolu gelmiştir. Passengers – Yolcular Full HD izle Diğer uyuyanları da uyandırmak. Ancak bunun beraberinde nelerin geleceğini bilemez. İyi veya kötü mü olacağını tahmin edemez. Yinede ya birşeyler yapabilirsem düşüncesiyle birini uyandırmaya karar verir. Passengers – Yolcular Altyazılı izle Filmin oyuncu kadrosu; Jennifer Lawrence, Laurence Fishburne, Michale Sheenve Chris Pratt’dan oluşuyor. En başından dediğimiz gibi bu ilginç ve farklı proje 2016 yılında izleyicilere sunulacak. Yolcular 720p izle kalitede yüklenecektir.

Umarım merakla beklenilen bu film beni ve siz izleyicileri yanıltmaz. Filmde Oscar ödüllü iki büyük isim bulunuyor. Biri uyku odasında yaşanan arızadan dolayı uykusundan erken uyanan uzay yolcusunu oynayan Pratt. Bir diğeri ise uyanan yolcunun korkması ve tek başına birşeyler yapamayacağını anlaması üzerine birilerini uyandırmanın mantıklı gelmesini düşünüp,yanında olması halinde bu durum için birşeyler yapabileceğini düşünüp uyandırdığı yolcuyu ise Lawrence oynayacak. Passengers – Yolcular 2016 Dublajlı izle Film bilim kurgu üzerine kurulu bir film ancak içinde yer yer romantizm de görebilmek mümkün. Acaba uzay boşluğunda ki kolonide uyuyan ve bir hata sonucu uyanan ve uyanan kişi yüzünden uyandırılan bu iki insan kız ve erkek ne yapacaklar? Hayatlarını nasıl sürdürecekler? Bu süreçte onları neler bekliyor? Bütün bu soruların cevaplarını onlarda Passengers – Yolcular 720p izle aramaya başlarken birbirlerini sevmeye başlayacaklar ve aşık olacaklar. Burdan bakıldığı zaman baya zevkli kurgusu harika ve müthiş bir yapıt olacak gibi duruyor. Fakat şimdiden çok ümitlenmemek gerek. Filmin hakkında şuan sadece bir öngörü olarak bunu düşünüyorum. Ve böylesine iyi şeyler hissettiğimiz filmin vizyona girmesini sabırsızlıkla ve olağanüstü bir merak, heyecan içinde bekliyoruz.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  13 Ocak 2017 (Türkiye)

  Senaryo:

  Jon Spaihts

  Yapım Şirketi:

  Columbia Pictures, LStar Capital, Village Roadshow Pictures

  Bütçe:

  $110.000.000 (Tahmini)

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 4 Hafta / Seyirci: 464.529 / Hasılat: 6.496.630,00 TL (Türkiye)

  Resimler

  "Uzay Yolcuları – Passengers" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (17)