Üç Harfliler 3: Karabüyü (Yerli Film)

Üç Harfliler 3: Karabüyü (Yerli Film)

Üç Harfililer serisinin son filmi olan Üç Harfliler 3 Karabüyü filminde, konakta yaşanan korkunç olaylara tanıklık edeceğiz..

Alev, anne ve babasının ölümünden sonra doğum büyüdüğü ve yaşadığı konakta artık yaşamak istemez. Konağı kiraya vermeye karar veren Alev, yeni evli çift olan Kadir ve Dilek ikilisine evi kiralar. Alev, bu yeni çiftin geçmişi hakkında bilgi sahibi değildir. Rastgele bir falcıya giderek bu çiftin geçmişinde yaşadıkları öğrendikten sonra korkmaya başlar. Ancak gerçekleri öğrendikten sonra herşey daha da kötüye gider. Sadece Alev'e değil ailesine de musallat olmaya başlarlar.

Serinin 3. filmi olarak 1 Temmuz'da seyircisiyle buluşan Üç Harfliler 3 Karabüyü filmi her serisinde farklı bir yönetmen ile karşımıaz çıktı. Bu sefer ise yönetmenlik koltuğunu Alper Mestçi dolduruyor. Alper Mestçi ismini daha önceden Siccin serilerinde, Sabit Kanca serilerinde, ve Das borak gibi filmlerde görmüştük. Aynı zamanda Mestçi, filmin senaristliğini de üstleniyor. Metin Yıldırım, Merve Ateş, Özay Fecht, Seda Oğuz ve Fatma Nilgün İslamoğlu gibi aktörlerinde bünyesinde bulunduran Karabüyük filmi Türk yapımı bir korku filmidir. FilmCuk.Org farkı ile bu filmi nette ilk olarak 1080p kalitesiyle donmadan ve indirmeden seyredebileceksiniz. Beklemede kalın şimdiden keyifli seyirler..


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (6)