1080p Tüm Sırların Sahibi Kız – The Girl with All the Gifts

Tüm Sırların Sahibi Kız – The Girl with All the Gifts

Ünlü senaryocu Mike Carey’in kaleme aldığı ve usta yönetmen Colm McCarthy’ın imzasını taşıyan Tüm Sırların Sahibi Kız ‘The Girl with All the Gifts ‘ filmi 2016 ABD-İngiltere yapımıdır. 30 Eylül 2016’da vizyona giren film gerilim ve korku türündedir.

Filmin başrollerinde Gemma Arterton, Glenn Close, Sennia Nanua, Paddy Considine ve Anamaria Marinca oynuyor. Yapımını Camille Gatin ve Angus Lamont üstlendi.

Film aslında zombileşmeyi konu alıyor. Ophiocordyceps unilateralis isim bir mantar insanları zombilere dönüştürür. Zombileşen kişiler insanları görünce saldırganlaşır ve insanlara saldırır. Bu ilginç mantardan etkilenmeyen bir kısım insan ise Birmingham'da askerlerin koruması altındadır. Bu arada Hibrit çocuklar mantarı tedavi edilecek bir yöntemde kullanılır. Bu çocukların öğretmeni Helen (Gemma Arterton), Melanie isimli ilginç bir kız çocuğu ile bağ kurar. Yaşadıkları yer saldırıya uğradıktan sonra Helen, Melanie ve Dr. Caroline Caldwell (Glenn Close) birkaç askerin de yardımı ile kaçarak yaşama tutunmaya çalışır.

M.R. Carey'nin Tüm Sırların Sahibi Kız ‘The Girl with All the Gifts ‘isimli kitabından sinemaya uyarlanan film, son zamanların en iyi gerilim ve korku türündeki filmler arasına girdi.
Tüm Sırların Sahibi Kız filmini sitemizde full HD ve 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  She Who Brings Gifts

  Yayın Tarihi:

  30 Eylül 2016 (Türkiye)

  Senaryo:

  Mike Carey

  Ödüller:

  3 Ödül & 6 Adaylık

  Yapım Şirketi:

  Poison Chef, BFI Film Fund, Altitude Film Sales

  Bütçe:

  £4.000.000 (Tahmini)

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 4 Hafta / Seyirci: 5.828 / Hasılat: 70.158,49 TL (Türkiye)

  Yorumlar (4)