Tuhaf Thomas – Odd Thomas | 2012 (Türkçe Dublaj)

Tuhaf Thomas – Odd Thomas | 2012 (Türkçe Dublaj)

Hikayenin merkezinde, “Odd Thomas (Tuhaf Thomas)” isimli eli çabuk bir aşçı yer alıyor; kendisi ölülerle iletişim kurabilmektedir fakat bu sırrını sadece kız arkadaşı (Addison Timlin) ve yerel polis şefi (Dafoe) bilmektedir. Genç adam, aynı zamanda “bodachs” adı verilen acıyla beslenen ve yaklaşan ölümlerin işaretçisi sayılan kötü varlıkları da tespit edebilmektedir. Ne zaman Odd, bu yaratıkların bir yabancının etrafında fazlasıyla toplandıklarını görse kendisini bir felaketi önlemek için zamanla yarış halinde bulmaktadır.

Baş rolünde Anton Yelchin'i izleyeceğimiz Odd Thomas filminin ilk fragmanı, uzun bir bekleyişin ardından sinemaseverlere servis edildi!

Thomas adındaki, sıradan görünümlü fakat sıradışı güçlere sahip genç bir aşçının öyküsünü anlatan Odd Thomas, paranormal sosla servis edilen, samimi bir komedi filmi vaadinde bulunuyor!

Sıradan insanların göremediği varlıkları görebilme yeteneğine sahip olan Thomas'ın, kendisini mutlu ve güvende hissettiği gündelik hayatının tepetaklak olmasıyla birlikte zamanla içine çekildiği bu garip macera; onun için çetin bir test olacaktır.

Mumya (The Mummy), Van Helsing ve G.I. Joe: Kobra’nın Yükselişi (G.I. Joe - The Rise of Cobra) filmleriyle tanıdığımız Stephen Sommers'ın yönetmenliğini üstlendiği film, Dean R. Koontz'un çok satan kitabından beyazperdeye uyarlandı!


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (4)

      1. Turkral T.