HD Transformers 4: Kayıp Çağ

Transformers 4: Kayıp Çağ

Transformers 4 Kayıp Çağ filmi her yerde var ama bizim eklediğimiz video full + full hd kalitede. Blueray olarak eklendi bilginize.!

Transformers 4: Kayıp Çağ filmi ABD (Amerika) ve Almanya ‘nın ortak yapımı ile ortaya çıkan mükemmel bir Bilim Kurgu, Aksiyon, Macera türü filmdir. 157 dakika sürmektedir, uzun matrajlı bu film sıkıcı değil aksine 157 dakika gibi bir süre izleyiciyi ekrana kilitlemektedir.

Tüm dünyada çok sevilen Mark Wahlberg ‘in oynadığı filmin son çekilen bu serisi hayranları tarafından kesinlikle çok beğenilmektedir. 106.000 den fazla insanın oylaması ile 6.1 puan alan Transformers 4 Kayıp Çağ filmi ülkemizde 27 Haziran 2014 tarihinde Türk izleyicileri ile buluşuyor. Sinemaları tıklım tıklım dolduran Transformers 4 Kayıp Çağ adlı filmi mutlaka izlemelisiniz.

Michael Bay yönetmenliğini, Ehren Kruger Senaristliğini, Lorenzo Di Bonaventura ve Tom DeSanto ise yapımcılığını üstlenmektedir. Filmde oyuncu kadrosu olarak Mark Wahlberg, Stanley Tucci, Nicola Peltz, Jack Reynor, Sophia Myles gibi isimler boy göstermektedir. Ayrıca filmde yer alan iyi kötü cisim ve karakterleri seslendiren ekip ise Ken Watanabe, John Goodman, Peter Cullen, Mark Ryan, Reno Wilson adlı isimlerdir.

Transformers 4 Kayıp Çağ izle, Transformers 4 Kayıp Çağ Full izle, Transformers 4 Kayıp Çağ Türkçe Dublaj izle, Transformers 4 Kayıp Çağ 720p HD izle, Transformers 4 Age of Extinction izle, Transformers 4 Age of Extinction Full HD 720p izle, Transformers 4 Age of Extinction Türkçe Dublaj izle, Transformers 4: Kayıp Çağ – Transformers 4: Age of Extinction (2014) Türkçe Dublaj izle

3 yıl evvel Chicago ‘da yaşanmış savaştan sonra, Autobot’lar NEST’in yardımlarıyla Deception’ları yok etmeye devam edeceklerdir. Fakat diğer tarafta Skyquake bir asteroit parçası nedeniyle ölen Deception ‘ları yeniden hayata döndürmektedir. Megatron ‘un ölmesi ve Cybertron ‘un da ağır bir şekilde hasar görmesiyle birlikte Deception ‘ların kontrolü Skyquake ‘e kalmıştır. Artık son teknoloji ürünü silahlar ‘Trypticon’ı tasarlamalarıyla birlikte hem Pentagon hem de Amerikan ordusu için büyük bir tehdit haline gelmişlerdir. Autobot ‘lar ve NEST dünyayı olası bir kaostan kurtarabilmek için hızlıca hareket etmek ve geç olmadan Deception ‘ları durdurmak zorundadır.

Transformers 4 Kayıp Çağ Türkçe Dublaj izle ve 480p HQ, 720p HD, 1080p Full HD olarak 5 part vk player ile, tek parça ise MR player ile eklenmiştir.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Transformers serisi, 2007 yılında çekilen Transformers filmiyle başlamış, ardından Transformers: Yenilenlerin İntikamı ve Transformers 3: Ay'ın Karanlık Yüzü filmleriyle devam etmişti.

  Serinin ilk üç filminin de başrolünde Shia LaBeouf yer almıştı.

  Transformers: Kayıp Çağ'ın hikayesine dair yapım öncesi çıkan söylentilerden biri hikayenin uzayda geçeceği yönündeydi. Ancak film, serinin bir önceki filmi Transformers 3: Ay'ın Karanlık Yüzü'nün finalin 4 yıl sonrasında geçiyor.

  Filmin yönetmeni olarak Roland Emmerich, Jon Turteltaub, Stephen Sommers, Louis Leterrier, David Yates ve Joe Johnston gibi isimler düşünüldü ancak sonrasında Michael Bay'in seriye geri dönmeye karar vermesiyle Bay'de karar kılındı.

  Michael Bay serinin ilk üç filminin de yönetmen koltuğunda bulunmuştu. Yapımcı olarak da birçok projede yer alan Bay, Transformers serisinin yanı sıra Armageddon, Bad Boys, The Rock ve The Island gibi filmlerin yönetmenliğini üstlenmiş; son olarak başrollerinde Mark Wahlberg, Dwayne Johnson ve Anthony Mackie'nin yer aldığı 2013 yapımı Pain & Gain filmiyle izleyici karşısına çıkmıştı.

  Cade Yeager rolünün teklif edildiği ilk isim Dwayne Johnson'dı ancak Hercules filmindeki rolü nedeniyle projeye dahil olamadı.

  Tessa karakteri için deneme çekimi yapılan oyuncular arasında Isabelle Cornish, Margaret Qualley ve Gabriella Wilde gibi isimler vardı, rol Nicola Peltz'in oldu.

  Diğer Adları:

  Transformers: Age of Extinction

  Yayın Tarihi:

  27 Haziran 2014 (Türkiye)

  Senaryo:

  Ehren Kruger

  Ödüller:

  5 ödül & 21 Adaylık.

  Yapım Şirketi:

  Paramount Pictures, Hasbro, Di Bonaventura Pictures

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 12 Hafta / Seyirci: 741.601 / Hasılat: 8.452.821,00 TL (Türkiye)

  Yorumlar (11)