The Normal Heart – Kalbin Direnişi | 2014 (Türkçe Dublaj)

The Normal Heart – Kalbin Direnişi | 2014 (Türkçe Dublaj)

8.0 gibi müthiş bi' Imdb puanına sahip olan drama türünün ağır bastığı ve diplerinize kadar hissedebileceğiniz bir film Kalbin Direnişi (The Normal Heart). 2 Primetime Emmys ödülü olan ve 30'a yakın ödül adayı olarak gösterilen bi' Amerikan filmi..

Mark Ruffalo tarafından oynanan Ned Weeks karakteri bulunduğu bölgede ünlü bir yazardır. Ufakta olsa biyografi filmi diyebileceğimiz bir filmi Kalbin Direnişi. Ned Weeks AIDS ile mücadele eden en gözde isimlerden biri. Dünyayı AIDS ile bilgilendirmek istiyor. Tüm dünya AIDS'in cinsel yolla bulaştığını düşünürken Ned Weeks bunun aslında öyle olmadığı dünyaya anlatmaya, onları bilgilendirmeye çalışıyor. Kendine bir ekip kurarak bu hedefi yolunca emin adımlar atıyor ünlü yazar.

Bir zamanlar tiyatro oyunu olarak bilinen The Normal Heart filmi, Ryan Murphy yönetmenliğini ve senaryosunu düzenlediği, Ryan Murphy'in yanı sıra ünlü ve yakışıklı aktör Brad Bitt'de filmin senaryosunda yer alıyor. Ryan Murphy bu oyunu TV'ye uygun şekilde düzenleyerek beyaz perdeye aktardı. 2014 yılının 25 Mayıs tarihinde seyircisiyle buluşan film, vizyona girdiği tarihten itibaren çok fazla ilgi aldı ve bu ilgisi öldüllerle taçlandırıldı.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?