The Den (2013) Türkçe Altyazılı

The Den (2013) Türkçe Altyazılı

The Den (2013) TR Altyazılı İzle ‘meniz için hazırlanmıştır.

Filmin Özeti: The Den (2013) adlı yabancı filmin kısaca konusu;

Gerilim ve korku türü ‘The Den’ filmi 6.0 IMDb puanına sahip. 2.767 kişinin kullandığı oy ile bu puanı elde etmiş bir filmdir. Yönetmen koltuğunda Zach Donohue otururken Senaryosunu Lauren Thompson yazmıştır. Oyuncu kadrosunda pek bilinmeyen oyuncular olsada oldukça güzel oyun sergilemişler. Bu oyuncuların isimleri ise şöyle, Melanie Papalia, Bill Oberst Jr., Katija Pevec, Kimberly Ables Jindra, John Grady. Ülkemiz’de ne zaman vizyona gireceği henüz belli değil. Lakin Amerika yapımı olduğu için 14 Mart 2014 tarihinde Amerika’da vizyona girmiş olan bu filmi, FilmCuksss ekibi olarak TR Altyazılı sizler için hazırladık.

Elizabeth Benton, Yüksek lisans tezini hazırlamak için, “Den” isimli bir video chat sitesinin kullanıcılarının alışkanlıklarını araştırmaya başlar. Elizabeth, rastgele video sohbetlerinin birinde genç bir kızın gözlerinin önünde öldürülüşünü izler. Polis bunun viral bir şaka olduğunu söylemesi üzerine Elizabeth, gerçeği kendisi araştırmaya başlar.

The Den (2013) TR Altyazılı 480p HQ, 720p HD, 1080p Full HD olarak beğeninize sunulmuştur, umarız sıkılmadan izlersiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?