HD Tehlikeyle Flört (Yerli Film)

Tehlikeyle Flört (Yerli Film)

Timsah, Ozan ve Çağatay çok iyi üç arkadaştır. Tabir-i caiz ise işsiz olan bu 3'lünün tek işi müzik yapmaktır. Hatta o kadar işsizdirler ki mahallede alay konusu dahi olmuşlardır. Bu arkadaşların en iyi yaptığı ve tek yaptığı şey müzik yapmaktır. Mahalledeki düğünlere gidip orada müzik yapmaktadırlar. Tek hayalleri albümlerinin çıkmasıdır. Ancak albümlerini çıkartacak yapımcı bulamayınca sürekli arayış halinde kalmaktadırlar. Tüm bunlar yaşanırken Ozan, Çağatay ve Timsah üçlüsü bir düğüne gider. Başta herşey normal giderken Ozan, düğündeki gelin ile flörtleşmeye başlar. İşte tam bu flört hayatlarını değiştirecektir. Hiç bir yapımcı albüm çıkartmak için anlaşma yapmak istemeyince bu 3 arkadaş kendi albümlerini çıkartmaya karar verirler. Ancak bunun için bi' sorunları vardır. Bu sorun ise paradır. Ceplerinde kuruş paraları olmamasına rağmen albüm işi için ellerinden geleni ardlarına koymacaklardır.

Daha önce Başka Dilde Aşk filminin oyuncu kadrosunda yer alan M. Murat Şenöy ilk yönetmenlik başarısını Tehlikeyle Flört filminde yaşamaktadır. Aslında Murat Şenöy daha çok yaşam tarzı ve kıyafet tarzı ile ön plana çıkıyor. Ayrıca Tehlikeyle Flört filminin senarisltiğini Şenöy'ün adaşı olan Murat Özsoy üstleniyor. Gerçek isimlerini filmde de kullanan Ozan Kotra, Çağatay Kehribar ve Hakan Çağlar(Timsah) filmin başrollerini üstlenen isimlerdir. Bir tek Timsah gerçek ismi ile karşımıza çıkmıyor. Ezel Akay, Başak Daşman ve Sema Şimşek ise filmin oyuncu kadrosunda yer alan diğer aktörlerdendir. 2015 yılı yapımı olan Tehlikeyle Flört 1 Mayıs'ta seyircisiyle buluşacak.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Filmin çekim mekanları arasında, Üsküdar, Taksim, Galata, Balat, Kartal gibi semtler yer alıyor.

  "Anadolu beat" tarzında müzikleri ve esprili tarzlarıyla bilinen Flört grubunun ilk sinema filmi olan yapım, müzik albümü çıkartmak için çeşitli yollar arayan üç müzisyenin öyküsünü konu alıyor.

  Yayın Tarihi:

  01 Mayıs 2015 (Türkiye)

  Senaryo:

  Flört, Murat Özsoy

  Yapım Şirketi:

  Limon Film

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 6 Hafta / Seyirci: 11.912 / Hasılat: 130.402,17 TL (Türkiye)

  Yorumlar (6)