Tammy (2014) Türkçe Altyazılı

Tammy (2014) Türkçe Altyazılı

Bir Amerikan filmi olan Tammy 2014 yılında yapımına başlandı ve yapımı yaklaşık 6-7 ay kadar sürdü. FilmCuk'ta Türkçe Altyazılı olarak izleyebileceğiniz Tammy filminin ilerleyen zamanlarda Türkçe Dublaj seçeneğini de FilmCuk'ta bulabiliceksiniz..

Melissa McCarthy tarafından canlandırılan Tammy karakteri zengin bir kadındır. Tammy bir gün elindeki herşeyi kaybeder. Parasını, evini, arabasını.. Kısacası herşeyini kaybeder. Daha sonra kocasının da arkasından iş çevirdiğini öğrenir ve bulunduğu yeri terkederek yollara düşer. Babaannesinin yanına doğru yolculuk etmeye başlayan Tammy, başına gelecek olaylardan habersizdir..

2 Temmuz'da vizyona giren film 97 dakika boyunca seyircilerini güldürmeyi hedefliyor. Ben Falcone filmin hem senaristliğini hem yönetmenliğini üstlenmiş konumda. Falcone'nin yanı sıra Melissa Mccarthy'da senaristlik koltuğunda oturuyor. Ayrıca Mccarthy filmin yapımcılığını da yapmakta. 480p HQ kalite, 720p HD kalite ve 1080p Full HD kalite seçenekleriyle filmi izleyebilme imkanı sunduk. FilmCuk ekibi keyifli seyirler diler...


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?