1080p Suikast – Mechanic: Resurrection

Suikast – Mechanic: Resurrection

Sinemanın en çok sevilen yüzü olan Jason Statham’ın Suikast filminin devamı olan Suikast “Mechanic: Resurrection” filmini sitemize ekledik. 2016 ABD-Tayland yapımı olan Mechanic: Resurrection filmi Aksiyon, Gerilim ve Suç kategorisinde en iyi filmlerden biri olduğu gözlemlendi.


Başrollerini usta oyuncu Jason Statham, Jessica Alba, Tommy Lee Jones, Michelle Yeoh ve Natalie Burn’un paylaştığı Suikast yani Mechanic 2 filminin yönetmeni Dennis Gansel olmakla birlikte yapımcıları da René Besson ve Frank De Martini’dir.


Tony Mosher ile Lewis John Carlino’nun kaleme aldığı film, 26 Ağustos 2016’da vizyona girdi.
Suikast filminin ilkinde maceralardan maceralara atlayan Arthur Bishop (Jason Statham), artık emekli olmaya karar vermiştir. Lakin işler istediği gibi yürümez. Çok sevdiği sevgilisi Gina (Jessica Alba), kötü adamlar tarafından kaçırılır.. Arthur, yeniden eski işi olan Suikastçılığın yolunu tutar. Bu kez Arthur’u bekleyen görevler ise çok zordur. Dünyanın 3 farklı yerinde 3 suikastı yapıp onlara da kaza sürü vermekle görevlenen kahramanımızın maceraları ise izlenmeye değerdir.Suikast 2016, Mechanic: Resurrection, Mechanic 2 filmini sitemizde full HD ve 1080p kalitesinde keyif içerisinde izleyebilirsiniz.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Mechanic 2

  Yayın Tarihi:

  26 Ağustos 2016 (Türkiye)

  Senaryo:

  Tony Mosher, Lewis John Carlino

  Yapım Şirketi:

  Chartoff-Winkler Productions, Davis-Films, ME2 Productions

  Bütçe:

  40.000.000 $ (Tahmini)

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 9 Hafta / Seyirci: 1.118.112 / Hasılat: 12.325.015,21 TL (Türkiye)

  Yorumlar (8)