1080p Stretch

Stretch

2014 yapımı Stretch filmi henüz Amerikada 14 Ekim 2014 tarihinde vizyona girdi. Türkçe Altyazılı olarak nette ilk ve en hızlı şekilde FilmCuk'ta.!

Ülkemizde netleşmeyen vizyon tarihi sizi üzmesin. Sinemada izleyebileceğiniz kalitede yükleyip hazırladık. Film henüz çok yeni olmasına rağmen IMDb üzerinden 2.332 kişinin oylaması ile 6.7 puan almıştır. Jessica Alba'nın başrolünde performansını sergilediği Stretch filmi Aksiyon, Gerilim, Komedi türünü içinde barındırıyor, Jessica Alba'ya başrolde Jack Ryan: Gölge Ajan adlı filmden tanıdığımız 1980 doğumlu Amerikalı aktör Chris Pine eşlik ediyor. Yönetmenliğini ve Senaristliğini Joe Carnahan'ın üstlendiği muhteşem bir 2014 filmi olan Stretchin konusu kısaca şöyle.

Taksi şoförlüğü yapan Stretch kumara olan düşkünlüğü yüzünden psikopat ve belalı bir bahisçiye borçlanmasını konu alıyor. Stretch bu borçları ödeyebilmek için milyoner bir adamdan gelen ilginç bir teklifi kabul ederek göreve koyulur. Bu vesile ile hayatında hiç yaşayamayacağı bir gecelerden birini yaşamaya çok yaklaşmıştır. Hayatı cehenneme döneceğinin farkında olmayan Stretch bu beladan kurtulabilecek mi?

Stretch adlı film FilmCuk ailesi için 480p HQ, 720p HD, 1080p Full HD olarak hazırlanmıştır. Keyifli seyirler dileyerek sizi filmle başbaşa bırakıyoruz.! Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin. :)


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  14 Ekim 2014 (ABD)

  Senaryo:

  Joe Carnahan, Jerry Corley, Rob Rose, Joe Carnahan

  Yapım Şirketi:

  Universal Pictures, Blumhouse Productions, Chambara Pictures

  Yorumlar (3)