Stonehearst Asylum – Eliza Graves | 2014 (Altyazılı)

Stonehearst Asylum – Eliza Graves | 2014 (Altyazılı)

1900'lü yılları konu edinen Stonehearst Asylum filmi 2014 yapımıdır. Bir Amerikan filmi olan Stonehearst Asylum, FilmCuk seyircilerine özel Türkçe Altyazılı seçeneğiyle sunuldu. İlerleyen tarihlerde Türkçe Dublaj olarakta ilk olarak FilmCuk'ta izleyebileceksiniz..

Bir öğrenci tıp fakültesinden mezun olur. Bir işe başlaması gerekir ve bir akıl hastanesinde işe başlar. Herşeyin normal olacağını düşünen öğrenci bu düşüncesinin doğru olmayacağını sonrada anlayacaktır. Aslında başlarda normal gibi görünüyordu. Ancak gün geçtikçe böyle olmadığını anlayan öğrenci bu işin basit olmayacağını anlar..

24 Ekim'de beyaz perdeye aktarılan film nihayet seyircisiyle buluştu. 6.9 Imdb puanı alan film bu kadar kısa sürede bu puanı alması müthiş bir başarı aslında. Gerilim türü sevenlerin kesinlikle kaçırmaması gereken filmi FilmCuk olarak HD kaliteyle sunduk. Filmin yönetmenlik koltuğunda Oren Peli otururken, senaristliğini ise Joe Gangemi ve Edgar Allan Poe ikilisi üstleniyor. Bunun yanı sıra Stonehearst Aslyum filminin oyuncu kadrosunda Jim Sturgess, Ben Kingsley, David Thewlis gibi isimler oturuyor. FilmCuk olarak keyifli seyirler diliyoruz..


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (13)