HD Soygun – Braqueurs

Soygun – Braqueurs

Gerçekçi silahlı sahneleri insanları tedirgin edeceğinden Fransa'da ertelenen aksiyon filmi Soygun'un başrollerinde Sami Bouajila, Guillaume Gouix, Youssef Hajdi yer alıyor. Yanis ve çetesi için her şey yolunda gitmektedir. Soygunlar sorunsuzdur ama çetede yine de bir huzursuzluk vardır: Yanis'in kardeşi Amine payına düşenden memnun değildir. Amine, büyük bir soygunda kullanılan bir silahtan kurtulmak yerine onu satar. Ancak silahı bir uyuşturucu çetesi almıştır ve silah yüzünden başları derde girince, Yanis'i onlar için bir soygun yapmak zorunda bırakırlar. Soygundan sonra Yanis çaldıkları milyonlarca dolarlık uyuşturucuyla ilgilenmemesine rağmen bu çeteyle iş yapmak yine de bela getirir. Artık başta annesi ile bomba uzmanı Eric'in eşi olmak üzere bütün sevdikleri için tehlike çanları çalmaktadır. Yanis, sevdiklerini canı pahasına korumaya çalışırken silahlar hiç susmayacaktır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Usta yönetmen Julien Leclercq’ın müthiş performansı ile yapılan başrollerinde Sami Bouajila, Guillaume Gouix, David Saracino, Youssef Hajdi, Redouane Behache gibi oyuncuların rol aldığı Soygun “Braqueurs” filmi Aksiyon, Drama, Suç ve Gerilim türündedir.


  Son zamanlarda yapılan aksiyon filmleri içerisinde belki de en iyilerinden olan Soygun filmi, gerçekçi sahneleri ile izleyenlerini büyülüyor.


  Sorunsuz soygunlar sonrası çete içerisinde bir huzursuzluk hakim. Soygunda yer alan çete üyesi Yanis'in kardeşi Amine payına düşenden memnun değil. Soygun sonrası silahından kurtulma yerine silahını da satması olay olur. Zira silahı bir uyuşturucu çetesi satın alır. Amine’nın başı derde girince Yanis, bir soygun daha yapar. Bu uyuşturucu çetesiyle iş yapmak zorunda kalan Yanis, Amine ve diğer arkadaşları için tehlike çanları çoktandır çalmaya başlıyor. Yanis ise sevdiklerini korumak için elinden gelen her şeyi yapmaya başlar.


  2016 Soygun filmini sitemizde full HD ve 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz.

  Diğer Adları:

  The Crew

  Yayın Tarihi:

  15 Temmuz 2016 (Türkiye)

  Senaryo:

  Julien Leclercq

  Yapım Şirketi:

  Labyrinthe Films, SND Films, Maje Productions

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 3 Hafta / Seyirci: 3.874 / Hasılat: 37.485,16 TL (Türkiye)

  Yorumlar (2)