Sonsuz Bir Aşk (Yerli Film)

Sonsuz Bir Aşk (Yerli Film)

Başrollerini İsmail Hacıoğlu ve Ferhat Gündoğdu'nun Vokan ve Serhan karakterleriyle üstlendiği Sonsuz Bir Aşk, dramın ve komedinin eksik olmadığı bir filmdir

Volkan ve Serhan kanser hastası kişilerdir. Hayattan çok fazla bekletileri kalmadığı için hayatı öylesine yaşamaktadırlar çünkü ölümün yakın zamanda çatıp geleceğini bilirler. Belki de bir gece uyuyup sabaha uyanamayacaklarını bildikleri için her gece buna hazır olarak yatarlar. Ama ne olursa olsun içlerine dostları olan Özlem sayesinde bir umut doğar ve hayatı doyasıya yaşamaya karar verirler. İlerleyen zamanlarda ne olacağını bilmedikleri için anı yaşamaya karar verirler ve doyasıya eğlenmeye çalışırlar. Sonsuz filminin devamı olarak çekilen bu filmde Serhan ve Volkan'a arkadaş olarak bu sefer Özlem karakteri geliyor.

Bazı anlar dramın, bazı anlar komedinin yükseldiği Sonsuz Bir Aşk ya da Sonsuz 2 filmi, ilk filminden farklı olarak yönetmenliğinde Ozan Uzunoğlu ismi oturuyor. Can Sinan'ın senaryosunu üstlendiği bu filmin yapımcılığı Dama Medya tarafından üstleniliyor. Konusu bakımından müthiş bir kurguya sahip diyebiliriz aslında bu film için. Ama bakalım seyircilerin dikkatini çekmeyi başarabilecek mi ?


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (17)