HD Some Kind of Hate

Some Kind of Hate

Korku filmleri arasında belki de konusu en ilginç ve ilgi çekici olan filmler arasında Some Kind of Hate birinci sırada yerini alıyor. 2015
ABD yapımı, 82 Dakika süren bu korku filmini Adam Egypt Mortimer yönetiyor. Jack Heller ve Dallas Sonnier tarafından yapılan filmin senaryosu aynı sırada yönetmen olan Adam Egypt Mortimer’a ait.

Lincoln isimli gencin başına gelenleri konu alan film sizlere korku filmi tanında eğlenceli vakit geçirtecektir. Lise öğrencisi olan Lincoln, evinde babasının istismarına okulda ise okulun haylaz ve serseri öğrencilerinin istismarına maruz kalıyor. En sonunda bu durumlara dayanamayan Lincoln, karşılık verince hayatının şokunu yaşar. Onu sorunlu olan öğrencilerle birlikte çölün ortasında olan bir kampa gönderirler. Bu kampta ise istismar farklı bir yönle kendisini esir almıştır. Bir istismar anında Lincoln, kaçıp karanlık bir bodruma saklanır. Kendisine işkence eden çocukların cezalarını bulması ve acı çekmeleri için dilekte bulunur.

Ve bir anda duası kabul olur, karanlık Moira isimi bir kızın hayaletiyle karşılık verir. Moira isimli kız da Lincoln gibi istismara uğramış ve yaşamını yitirmiştir. Bu sebeple Lincoln’un intikamını almak ona sevinç ve mutluluk vermektedir.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  18 Eylül 2015 (ABD)

  Senaryo:

  Adam Egypt Mortimer

  Yapım Şirketi:

  Caliber Media Company, Revek Entertainment

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?