Sol Şerit (Yerli Film)

Sol Şerit (Yerli Film)

Son yıllarda Türk yapımı olan en iyi ve kaliteli filmlerden biri de Sol Şerit filmidir şüphesiz. Oyuncu kadrosuyla, şahane senaryosuyla yapılan Komedi filmi Sol Şerit’i full hd olarak izlemek için videoyu başlatın.

25 Mart 2016’da vizyona giren 2016 Türkiye yapımı filmin yönetmeni İnci Balabanoğlu Ahıska’nın imzasını taşıyan filmin senaryosu Özgür Ağaoğlu’na ait. Ceyda Ateş, Selin Şekerci, Ayten Uncuoğlu, Burak Satıbol ve usta oyuncu Sermet Yeşil’in başrollerini paylaştığı filmi izleyerek eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
3 kafadar olan Cem, Barış ve Volkan Başkent Ankara’dan Cem’in düğünü nedeniyle Denizli’ye gidiyorlar. Uçak bileti kesen arkadaşlar, şansızlık eseri uçağı kaçırınca mecburen kara yollarını kullanarak Denizli’ye doğru yola çıkıyorlar. Bu üç arkadaş döküntü bir araba bulup yola çıktıkları andan itibaren kendilerini muhteşem bir maceranın içerisinde bulurlar.

TERRA Film yapımı olan Sol Şerit filminin başrolünde muhteşem oyuncu kadrosu bulunuyor. Filmi izlemenizi ve değerli yorumlarınızı yapmanızı sizden beklemekteyiz. İyi seyirler diliyoruz.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (19)