HD Simpsonlar: Sinema Filmi

Simpsonlar: Sinema Filmi

Daha önce Sevimli Canavarlar, El Dorado Yolu gibi sevimli animasyonları üstlenen yönetmen David Silverman'ı Simpsonlar: Sinema Filmi isimli animasyon yapımının yönetmen koltuğunda görmekteyiz. Ülkemizde 27 Temmuz 2007'de gösterime giren Simpsonlar: Sinema Filmi, özellikle küçük yaştaki izleyiciler tarafından ilgiyle izlendi. Kendi ülkesi tarafından da geçer notu alan animasyon filmi Simpsonlar imdb'den 240 bin kişi gibi rekor adamla 7.4 gibi başarılı puanın sahibi oldu. Bir buçuk saat boyunca keyif alabileceğinizi düşündüğümüz Simpsonlar Sinema Filmini ailenizle veya çocuğunuzla sıkılmadan izleyebilirsiniz. Tom Hanks, Ali Poyrazoğlu ve Hank Azaria'nın seslendiren kısmında bulunduğu The Simpsons Movie filminin konusu şu şekilde ilerlemektedir.

16 sezonluk bir dizi olan Simpsonlar serisinin beyaz perdeye dökülmüş halini izleyeceğimiz Simpsonlar Sinema Filmi 7den 70e herkes tarafından ilgiyle izlenildi. Simpsonlar isimli macera dolu ailenin başından geçenlerinin ele alınacağı Simpsonlar Sinema Filmi, ailenin; babasının, annesinin, çocuklarının ve ailedeki birçok bireyin başından geçenler aileyi sarsıyor gibi gözükse de birbirlerine daha çok bağlanmasına neden olacaktır. Sevimli Simpsonlar her şeye karşı bir arada kalmayı başarabilecek ve bu olaylar da beyaz perdeye konu olacaktır. Türkçe Dublaj ve 720p hd görüntü kalitesiyle sizlere sunduğumuz Simpsonlar: Sinema Filmi hakkında yorumlarınızı alt kısımda bulunan Yorum yap kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. Animasyon filmlerinin en iyilerinden biri olarak gösterilen The Simpsons Movie filmi tek parça olarak sizlerle.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Simpsons Movie

  Yayın Tarihi:

  27 Temmuz 2007 (Türkiye)

  Senaryo:

  James L. Brooks, Matt Groening, Al Jean, Ian Maxtone-Graham, George Meyer, David Mirkin, Mike Reiss, Mike Scully, Matt Selman, John Swartzwelder, Jon Vitti, Joel H. Cohen, John Frink, Tim Long, Michael Price

  Ödüller:

  1 Golden Globe Adaylığı. Diğer 4 ödül & 32 adaylık.

  Yapım Şirketi:

  Twentieth Century Fox Film Corporation, Gracie Films, Curiosity Company

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 19 Hafta / Seyirci: 149.497 / Hasılat: 1.154.724,50 TL (Türkiye)

  Yorumlar (11)