1080p Sihirbazlar Çetesi 2 – Now You See Me 2

Sihirbazlar Çetesi 2 – Now You See Me 2

Tam bir yıldızlar topluluğu diyebiliriz aslında Sihirbazlar Çetesi 2 izle filmine.. Morgan Freeman, Daniel Radcliffe, Mark Ruffalo, Jesse Eisenberg ve daha nice ünlü aktör Sihirbazlar Çetesi 2 HD izle filminin oyuncu kadrosunu süsleyen isimler arasında yerini alıyor.

Sihirbazlar Çetesi serisinin ilk filmi 2013 yılında vizyona girmiş ve büyük ilgiyle karşılamıştır. İlk filmi 7.3 Imdb puanı almıştı ve iyi bir kurguya sahipti. Soygun ve intikamın aynı senaryo altında harmanlandığı Sihirbaz Çetesi Full izle filminin ikinci serisi yine bomba gibi geliyor. İlk filmin devamı olarak 2016 yılında vizyona girecek olan Sihirbazlar Çetesi 2 filmi, 115 dakikalık aksiyon ve komedi filmidir. Harry Potter serileri ile izleyecilerin gönlünde taht kuran Harry Potter karakteri ile bilinen Daniel Radcliffe, bu filmde rol alıyor. Filmin başrollerinde ise J. Daniel Atlas rolü ile Jesse Eisenberg ve Dylan Rhodes karakteri ile Mark Ruffalo isimlerini görmekteyiz.

Amerika yapımı olan Sihirbazlar Çetesi 2 (Now You See Me: The Second Act) filmi kendi ülkesinde 2016 yılının 10 Haziran'ında vizyona girmesi planlanıyor. Ülkemizdeki vizyon tarihi henüz net olmasa da aynı tarihte vizyona girme iddaaları ortada dolaşmakta. Filmin yönetmenliğinde ise Kore asıllı Amerikalı yönetmen Jon M. Chu isminin imzası yer alıyor. Senaristlikte ise Ed Solomon ismini görüyoruz. Solomon, Sihirbazlar Çetesi serisinin ilk filminde de senaristlik görevindeydi. 2016 yapımı olan Sihirbazlar Çetesi 2 720p izle filmini FilmCuk.Com farklı ile ilk izleyenlerden olabilmek için bizi favorileriniz arasına eklemeyi unutmayın!


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  10 Jun 2016

  Senaryo:

  Ed Solomon, Ed Solomon, Peter Chiarelli, Boaz Yakin, Edward Ricourt

  Yapım Şirketi:

  Lionsgate, Summit Entertainment

  Bütçe:

  90.000.000 $ (Tahmini)

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 1 Hafta / Seyirci: 176.429 / Hasılat: 2.020.913,35 TL (Türkiye)

  Resimler

  "Sihirbazlar Çetesi 2 – Now You See Me 2" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (31)

  1. Momento
   1. Momento
   1. Turkral T.
   1. Turkral T.