Siccin 3: Cürmü Aşk (Yerli Film)

Siccin 3: Cürmü Aşk (Yerli Film)

Usta yönetmen ve senarist Alper Mestçi’nin üstün çabası ve çok sayıda usta oyuncunun emeği ile film yapımcısı Muhteşem Tözüm’ün yapımı olan Siccin 3 “Cürmü Aşk” filmi 2 Eylül 2016’da vizyona girdi.

Başrollerini Adnan Koç, Büşra Ayaydın, Elif Baysal, Yavuz Çetin ve Nevin Efe’nin paylaştığı Siccin 3 korku türünde olup 2016 Türkiye yapımıdır.

Siccin film serisinin 3’üncüsü olan Siccin 3 (Cürmü Aşk) filminin özeti ise şöyle;

Sedat ve Orhan, küçüklükten beri aralarında su sızmayan, hep birlikte takılan, eğlenen ve büyüdüklerinde de dostlukları devam eden iki kafadardır. İki kafadardan Sedat’ın kız kardeşi de bu dostluklarının sonucu Orhan ile evlenmiş ve dostlukları daha çok ileri düzeye gitmiştir. Sedat’ın bir trafik kazası geçirmesi ise dostluklarının önemli derecede etkilenmesine neden olur. Sedat’ın oğlu olan Mehmet felç geçirir, Kader’de hafızasını kaybeder. Bu olayın ardından Sedat ile Orhan’ın arkadaşlıkları sekteye uğrar. Sedat, vicdan azabı içerisinde hayatının zorlu günlerini yaşarken, Orhan’da canından çok sevdiği kadını kaybetmemek için harekete geçer. İşte o sırada Orhan, hiç ummadığı kadar korkun bir şeyi başlattığının farkına varır.

Siccin 3 Cürmü Aşk filmini sitemizde full HD ve özellikle de 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (5)