HD Şeytanın Oyuncakları – Worry Dolls

Şeytanın Oyuncakları – Worry Dolls

Ünlü film yönetmeni Padraig Reynolds’ın imzasını taşıyan Şeytanın Oyuncakları “Worry Dolls” filmi sizleri muhteşem korku ve gerilim sahnelerine götürüyor.

Başrollerinde Christopher Wiehl, Kym Jackson, Tina Lifford, Samantha Smith ve Kennedy Brice başta olmak üzerinde çok sayıda usta oyuncunun rol aldığı Şeytanın Oyuncakları filmini full HD, 1080p ve donmadan kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz.

Film aslında eski bir inancı konu alıyor. Şayet günahlarınızı şeytanın oyuncaklarına anlatırsanız ve onları bir kutuya koyarsanız. Günahlarınız o oyuncaklarla birlikte kaybolup gider. Polis departmanında görevli Matt, öldürdüğü bir seri katilin evinde incelemede bulunduğu sırada bir tahta kutunun içerisinde el yapımı oyuncaklarla karşılaştığında çok şaşırır. Yanına aldığı kutuya dikkat etmediği ve aracında unuttuğu için oyuncaklar 8 yaşındaki bir kızın eline geçer. 8 yaşındaki kız çocuğu ise bu oyuncakları annesinin dükkanında satar.Lanetlenmiş olan oyuncaklar artık elden ele dolaşmaktadır. Bu oyuncakları satın alanlar ise seri katile döner ve şeytanlaşır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Filmin çekimleri Canton, Mississippi'de gerçekleştirildi.

  Diğer Adları:

  The Devil's Dolls

  Yayın Tarihi:

  29 Temmuz 2016 (Türkiye)

  Senaryo:

  Christopher Wiehl

  Yapım Şirketi:

  Worry Dolls Productions

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 6 Hafta / Seyirci: 15.908 / Hasılat: 165.899,13 TL (Türkiye)

  Yorumlar (1)