HD Sevimli Tehlikeli (Yerli Film)

Sevimli Tehlikeli (Yerli Film)

Ünlü oyuncu Şükrü Özyıldız'ın Zarok isimli karakteriyle başrolünü üstlendiği 2015 yapımı romantik komedi filmi Sevimli Tehlikeli. Zarok bebek yaştaki bir kızı ailesinden kaçırarak o kızın anne ve babasına büyük acılar çektirmiştir. İlerleyen zamanlarda bu yaptığı şeyden çok fazla pişman olan Zarok, o ailenin acısını dindirmek için kaçırdığı kızı tekrar kaçırarak gerçek ailesine vermeye karar verir. Ancak bu işin ilk yaptığı kadar kolay olmayacağının farkındadır. Bu maceranın yanısıra sürpriz aşk macerası da Zarok'u beklemektedir.

DNZ Filmin kurucusu olan Özcan Deniz'in yönetmenliğini, senaryosunu ve yapımcılığı üstlendiği bir film Sevimli Tehlikeli filmi. 2015 yılının 6 Şubat tarihinde seyircisiyle yüzyüze gelen filme henüz bir Imdb puanı verilmemiş. Ne kadar bir puan hakediyor cidden hiç bu kadar kararsız kalmamıştım. Filmin fragmanından yola çıktığımda orta halli bir film derken, konusundan yola çıkınca iyi bir film değik kanaatine varıyorum. Aslında seyircinin buna karar vermesi en mantıklı yol olucak.

Birazda filmin başrolündeki Şükrü Özyıldız'dan bahsedecek olursak. Şükrü Özyıldız daha önce 2-3 dizinin başrollüğünü üstlenmiş başarılı ve ünlü bir aktördür. Eskiden yayınlanan Benim Hala Umudum Var dizisinde başrollük yaparken, şu an da çekimlerine ve yeni bölümlerine devam eden Şeref Meselesi dizisinin de başrolüne ortak oluyor. Ayrıca Neva filminde de oynamış olan Özyıldız, başarılarının üstüne başarı katmaya devam ediyor.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Özcan Deniz Hürriyet'e verdiği röportajda filmin senaryosunu yazarken yeni nesilden esinlendiğini açıkladı: "Yeni gençlik kendi dertlerini ve sıkıntılarını dile getirmekten çekinmiyor, bu konuda asi davranıyor. Yani kendi hikayesini yazmaya çalışan bir nesil diyebiliriz. Bizimki de 'Kendi hikayeni yazacak kadar cesur musun?' diye soran bir film."

  Filmin başrollerinde bulunan genç oyuncular Şükrü Özyıldız'ı Şeref Meselesi, Ayça Ayşin Turan'ı ise Karagül dizisinden tanıyoruz.

  Özcan Deniz bu filmle birlikte beyazperdede dördüncü uzun metrajlı filmine imza atıyor. Bundan önce sırasıyla "Ya Sonra", "Evim Sensin" ve "Su ve Ateş" filmleriyle izleyiciyle buluşmuştu.

  Diğer Adları:

  Cute & Dangerous

  Yayın Tarihi:

  06 Şubat 2015

  Senaryo:

  Özcan Deniz

  Yapım Şirketi:

  Avşar Film, DNZ Film

  Yorumlar (21)