Sevimli Tehlikeli (Yerli Film)

Sevimli Tehlikeli (Yerli Film)

Ünlü oyuncu Şükrü Özyıldız'ın Zarok isimli karakteriyle başrolünü üstlendiği 2015 yapımı romantik komedi filmi Sevimli Tehlikeli. Zarok bebek yaştaki bir kızı ailesinden kaçırarak o kızın anne ve babasına büyük acılar çektirmiştir. İlerleyen zamanlarda bu yaptığı şeyden çok fazla pişman olan Zarok, o ailenin acısını dindirmek için kaçırdığı kızı tekrar kaçırarak gerçek ailesine vermeye karar verir. Ancak bu işin ilk yaptığı kadar kolay olmayacağının farkındadır. Bu maceranın yanısıra sürpriz aşk macerası da Zarok'u beklemektedir.

DNZ Filmin kurucusu olan Özcan Deniz'in yönetmenliğini, senaryosunu ve yapımcılığı üstlendiği bir film Sevimli Tehlikeli filmi. 2015 yılının 6 Şubat tarihinde seyircisiyle yüzyüze gelen filme henüz bir Imdb puanı verilmemiş. Ne kadar bir puan hakediyor cidden hiç bu kadar kararsız kalmamıştım. Filmin fragmanından yola çıktığımda orta halli bir film derken, konusundan yola çıkınca iyi bir film değik kanaatine varıyorum. Aslında seyircinin buna karar vermesi en mantıklı yol olucak.

Birazda filmin başrolündeki Şükrü Özyıldız'dan bahsedecek olursak. Şükrü Özyıldız daha önce 2-3 dizinin başrollüğünü üstlenmiş başarılı ve ünlü bir aktördür. Eskiden yayınlanan Benim Hala Umudum Var dizisinde başrollük yaparken, şu an da çekimlerine ve yeni bölümlerine devam eden Şeref Meselesi dizisinin de başrolüne ortak oluyor. Ayrıca Neva filminde de oynamış olan Özyıldız, başarılarının üstüne başarı katmaya devam ediyor.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (22)