1080p Seni Seviyorum Adamım (Yerli Film)

Seni Seviyorum Adamım (Yerli Film)

Ünlü bir müzik yapımcısı iken, önce işi sonra aşkı tepetaklak olan Berk Atağan (Barış Kılıç), kendine yeni bir hayat kurar. İstanbul’u terkedip Kıbrıs’ta deniz ve güneş ile buluştuğu sakin, sessiz bir yaşama başlar. 13 yıl boyunca da teknesinde ve yalnızlığı ile başbaşa kaldığı evinde aradığı huzuru bulur. Hayatı 2001 yılındaki krizden sonra şimdi de başka bir kriz ile değişecektir. Deli dolu, her anı bir macera gibi yaşayan Ezel (Gizem Karaca) tekneden eve, evden Kıbrıs sokaklarına, en son da İstanbul’a uzanan bir mecaraya sürükleyecektir Berk’i.
TC Kültür Bakanlığı desteğiyle ve VTR Production yapımcılığında çekimleri Kıbrıs'ta yapılan film, 2014 Mart ayında çekilmeye başlandı ve film 21 Kasım 2014'te gösterime girecek


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Filmde Berk Ataman karakterini canlandıran Barış Kılıç, karakteri için bir röportajında söyle söylüyor: "Bu filmde tam istediğim karakteri oynuyorum; sahil kasabasında yaşayan, her şeyini kaybetmiş, kendini bırakmış, saçı sakalı salmış bir adam. Filmde Türk sanat müziği şarkıları da söylüyorum. Hoşuma gidiyor şarkı söylemek."

  Asuman Dabak film için "Yeşilçam tadında" tanımlamasını yaptı.

  Filmin yönetmeni Biray Dalkıran, 2001'de çektiği kısa filmi "Anne Beni Merak Etme" ile Altın Portakal'da ödül almıştır.

  Filmin iki başrol oyuncusundan Gizem Karaca, bir araya gelmeleriyle ilgili: "Birbirimizi görünce çok heyecanlandık, sarıldık. Her şey çok güzel gelişti." derken Barış Kılıç ise: "İkimizin de ilk sinema filmi olması güzel bir tesadüf oldu. Her akşam otelde ertesi günkü sahnelerin provasını yapıp filmdeki olaylar üzerine sohbet ettik. Birbirimize “Senin başına gelse ne hissederdin?” diye sorduk. Hayata dair çok şey konuştuk." dedi.

  Gizem Karaca, Miss Turkey 2011'de Türkiye 2. güzeli seçilerek adını duyurmuştur.

  Ekipte muzip tavırlarıyla neşe kaynağı olan Gizem Karaca, ekip arkadaşlarının her türlü hallerini çektiği selfie'lerle de basında çok konuşuldu.

  Oyuncu Murat Serezli, filmde canlandırdığı tonmaister Sinan karakteriyle şimdiye kadar seyrettiğimziden çok farklı bir rolde karşımıza çıkıyor. Sempatik bir müzik adamı olan Sinan, Ezel'in hayalini gerçekleştirmesinde de önemli rol oynuyor.

  Yayın Tarihi:

  21 Kasım 2014 (Türkiye)

  Senaryo:

  Gökhan Horzum, Gül Abus Semerci

  Yapım Şirketi:

  VTR

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 42 Hafta / Seyirci: 146.882 / Hasılat: 1.474.237,78 TL (Türkiye)

  Yorumlar (17)