Şanslı Sayılar – The Pelayos (2012) Türkçe Dublaj

Şanslı Sayılar – The Pelayos (2012) Türkçe Dublaj

Şanslı Sayılar – The Pelayos (2012) Türkçe Dublaj İzle’meniz için hazırlanmıştır.

Filmin Özeti: Şanslı Sayılar – The Pelayos (2012) adlı yabancı filmin kısaca konusu;

Güzel bir Avrupa ülkesi olan İspanya yapımı film ile daha karşınızdayız.!

Daniel Brühl ile Lluís Homar adlı ünlü aktörlerin başrolünü paylaştığı 2012 İspanyol yapımı 100 dakika süren ‘Şanslı Sayılar‘ adlı filmin yönetmenlik koltuğunda Eduard Cortés oturuyor. Aksiyon ve Drama konularını ele alan bu güzel film, IMDb adlı film veritabanında 933 adet oylama ile 5,3 ortalama puan çıkarmıştır.

İki sıkı arkadaş olan Gonzalo ve Iván Pelayo çevrelerinden iyi bir ekip kurup, hayatları boyunca karşılarına çıkan fırsatların arasından en iyilerini değerlendirmek için kolları sıvarlar. Bu iki sıkı arkadaşın amacı kendileri geliştirdiği yöntemler ile kumar masasından yüzbinlerce dolar kazanıp kalkmaktır. Başarılı olup kumarhaneye iyi bir vurgun yaparlar. Ancak kumarhane müdürü bu olayı iki kafadarın ve ekibinin yanlarına bırakmayacaktır. ‘Şanslı Sayılar‘ filmi gerçek bir hikayeden alıntıdır. 02 Mayıs 2014 tarihinde Türkiye’de vizyona giren bu güzel film Türkçe Dublaj olarak FilmCuksss.com a eklenip siz değerli ziyaretçilerimiz için hazır hale getirilmiştir.

Üstelik 720p HD ve 1080p Full HD seçenekleri ile.! ‘Şanslı Sayılar‘ orjinal ismi ile The Pelayos filmini izlemeyi kaçırmayın.!

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)