Salvo (2013) Türkçe Dublaj

Salvo (2013) Türkçe Dublaj

Ülke:

,

Süre:

104 Dakika

Salvo (2013) Türkçe Dublaj İzle ‘meniz için hazırlanmıştır.

Filmin Özeti: Salvo (2013) adlı yabancı filmin kısaca konusu;

Çok farklı bir konu ile karşımıza çıkan ‘Salvo’ filmi 2013 yapımı Fransa, İtalya ortaklığında bir avrupa filmidir.

Ülkemiz ‘de henüz 1 yıl geçmesine rağmen vizyona girmemiştir, 27 Haziran 2013 tarihinde İtalya ‘da 16 Ekim 2013 tarihin ‘de ise Fransa ‘da vizyona girmiştir. 104 dakika süren Salvo 2014 adlı filmin türü Dram, Romantik, Suç türlerini barındırmaktadır. Başrolünde İnsan Sermayesi adlı filmden tanıdığımız Luigi Lo Cascio rol alıyor. Yönetmenliği ve Senaristliği Antonio Piazza, Fabio Grassadonia ikilisi üstlenmektedir.

Sicilya mafyasının emrindeki Salvo kimseyle ilişki kurmayan, soğuk ve merhametsiz bir adamdır. Rakiplerinden birini öldürmek için girdiği bir evde, görme engelli Rita ile karşılaşır. Çaresizce kenarda duran Rita nın abisini öldürür, fakat kızın hayatını bağışlamaya karar verir ve onu tutsak alır. Bundan böyle Ritayı her şeyden koruması gerekecektir. Variety dergisi, hem minimalist bir yeni-kara film hem de gangster filmi olan Salvo’yu “İtalyan sinemasının yeniden doğuşu ilan ediyor.

Salvo (2013) Türkçe Dublaj izle ‘mek için gayet uygun koşullarda hazırlanmıştır FilmCuksss ekibi tarafından özenle seçilen filmlerden biridir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?