Sabotaj – Sabotage | 2014 (Türkçe Dublaj)

Sabotaj – Sabotage | 2014 (Türkçe Dublaj)

Aksiyon ve Macera filmlerinin unutulmaz ismi, 1947 Avusturya doğumlu ünlü oyuncu Arnold Schwarzenegger 2014 yapımı Sabotaj filminde başrolde yer alıyor. Sam Worthington ilebaşrolü paylaşan ünlü aktörün bu filmi dünya genelinde oldukça ses getiren bir film oldu.

02 Mayıs 2014 tarihinde Türkiyede vizyona giren Sabotaj filminin yönetmeni David Ayer adlı yönetmen olup, aynı zamanda Senaryosunada ortaktır. Senaryo ise Skip Woods ve David Ayer e aittir. IMDb üzerinden 27.000 cıvarı oylama ile 5.8 puan çıkarmış olup, dolu dolu aksiyon sahneleri ile gayet sürüleyici bir film olmuş. 36 Milyon dolara mal olan bu güzel filmin n yazık ki dünya genelinde 18 milyon gibi bir hasilatı var. Beklenen hasilatı yapamasada gayet güzel akıcı bir film olmuş.


John Breacher (Arnold Schwarzenegger) tanınan ve çok saygı görülen bir narkotik şefidir. Büyük bir uyuşturucu ağına sahip çeteyi çökertmek için hazırlık yapmaktadır. Gerekli plan ve program tamamlandıktan sonra yola çıkarlar. Ani bir baskın yapmak için hedefledikleri noktaya vardıkların 'da Ekip lideri John 'un ekipteki takım arkadaşlarına verdiği emr ile takım arkadaşları olan (Kundakçı, Ense, Şeker, Canavar, Tripod, Öğütücü ve Duman) lakaplı askerler harekete geçerler. Operasyon başarıyla sonuçlanır ve ele geçirdikleri 10 milyon dolar güvenli bir yere götürülüp saklanır.

Operasyonun üzerinden 6 ay geçer ve İçişleri Bakanlığı ani bir karar ile bu operasyonda parmağı olan başta askerler olmak üzere herkesi sorguya çeker. Sorgulamalar da herhangi bir illegal yasal olmayan bir duruma raslanmaz. Ancak bu sorgulamalar 'dan sonra ekipteki tüm askerler tek tek cinayete kurban gitmeye başlarlar. Takım lideri John (Arnold Schwarzenegger) bu katilin ekipten bir hain olduğundan şüphe eder. Bu katili bir an evvel bulmak ve daha fala insan ölmesine son vermek için elinden geleni yapacaktır.

Sabotaj - Sabotage Türkçe Dublaj izle 'mek için 480p HQ, 720p HD, 1080p Full HD şeklinde 3 partlı ve tek parça olmak üzere eklenmişir. Cumartesi ve pazar günü izlenebilecek bir film olup sizin için özel olarak hazırlanmıştır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?