Romantik Lokanta – Brasserie Romantiek (2012) Türkçe Dublaj

Romantik Lokanta – Brasserie Romantiek (2012) Türkçe Dublaj

102 dakikalık dram ve komedi türünün baskın olduğu Brasserie Romantiek (Romantik Lokanta) filmi 2012 yılında yapıldı. Aynı sene 19 Aralık'ta vizyona giren filmi, FilmCuk farkı ile Türkçe Dublaj olarak izleyebileceksiniz..

Sara de Roo'nun oynadığı Pascaline romantik bir kadındır. Sevgilisine güzel bir sürpriz hazırlamak isteyen romantik kadın hiç beklemediği bir olayla karşılaşır. Pascaline bir restorantta çalışır ve bulunduğu mekana önceden beri aşık olduğu adam gelir. Bu gece çok özel bir gece olacaktır çünkü herkes sevdiği insan açılacaktır. Romantizmin ve komedinin eksik olmayacağı 102 dakika izleyeceksiniz..

5.8 Imdb puanına sahip olan Brasserie Romantiek filminin yönetmen koltuğunda Joël Vanhoebrouck otururken, senarisliğini ise Pat Van Beirs ve Jean-claude Van Rijckeghem üstleniyor. Ayrıca Jean-claude Van Rijckeghem filmin yapımcılığında da bulunuyor. Filmin oyuncu kadrosunu Anemone Valcke, Barbara Sarafian, Filip Peeters, Koen De Bouw ve Wouter Hendrick gibi isimler süslüyor. FilmCuk ekibi tüm seyircilerine iyi seyirler diler...


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?