1080p REC 4: Kıyamet Gecesi – REC 4: Apocalypse

REC 4: Kıyamet Gecesi – REC 4: Apocalypse

Televizyon muhabiri Angela, büyük uğraşlar sonucunda lanetli binadan dışarı çıkarılmış ve bir petrol gemisinde karantinaya alınmıştır. Ancak kimsenin bilmediği bir gerçek vardır, Angela binadan girdiği şekilde çıkmamıştır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Rec 4: Kıyamet Gecesi, REC serisinin dördüncü ve son filmi olma özelliğini taşıyor. Ancak hikayesi, bir önceki filmin değil, ikinci filmin sonrasında yaşananlara odaklanıyor; hikayesi ikinci filmin final bölümünde yaşananların ardından başlıyor.

  Serinin ilk filmi REC, 2007 yılında izleyiciyle buluşmuş ve büyük ilgiyle karşılanmıştı. Dünya çapında çeşitli festivallere katılan birçok ödüle layık görülmüştü.

  Serinin ilk filmini Paco Plaza ve Jaume Balagueró ikilisi birlikte yönetmişti. Üçüncü filmin yönetmen koltuğunda ise Paco Plaza tek başına bulunuyordu. Bu kez serinin son filminde Jaume Balagueró geri dönüyor ve yönetmenliği tek başına üstleniyor. Film sadece Balagueró'nun değil, ilk iki filmin başrolünde yer alan Manuela Velasco'nun da geri dönüşüne ev sahipliği yapıyor.

  Film ilk gösterimini 2014 Toronto Film Festivali'nde yapmıştı.

  Diğer Adları:

  [REC] 4: Apocalypse

  Yayın Tarihi:

  26 Aralık 2014 (Türkiye)

  Senaryo:

  Jaume Balagueró, Manu Díez

  Ödüller:

  2 Ödül & 10 Adaylık

  Yapım Şirketi:

  Somnium Films, Ad hoc studios, Filmax

  Bütçe:

  €3.000.000 (Tahmini)

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 3 Hafta / Seyirci: 11.698 / Hasılat: 110.181,70 TL (Türkiye)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?