Prens – The Prince (2014)

Prens – The Prince (2014)

Prens – The Prince (2014) TR Altyazılı izle ‘meniz için yayında!

Yasal Uyarı

Filmin Özeti: Prens – The Prince (2014) adlı filmin kısaca konusu;

Las Vegas ‘ta bulunan Las Vegas polis departmanından emekli olmuş eski bir dedektif tam her şeyden elini ağını çekmişken sahalara geri dönmek zorunda kalır. Çünkü kızı kaçırılmıştır. Paul (Bruce Wills) bunu yapanların yanına bırakmayacak ve kızını kurtarmak için elinden geleni yapacaktır.

Fakat hesaba katmadığı birşey vardır. Düşmanları… Las Vegas polis departmanında görev yaparken edindiği düşmanlar uzun süredir pusuya yatmış Paul ‘un göreve geri dönmesini beklemektedirler. Ne pahasına olursa olsun Paul kızını kurtarmak için elinden geleni yapacaktır. Kızı için canını ortaya koymaya hazırdır.

Yönetmenliğini Brian A Miller’ın yaptığı bu güzel aksiyon türü filmin senaryosu Andre Fabrizio ve Jeremy Passmore adlı senaristlere ait. Filmin kadrosunda ise John Cusack, 50 Cent, Jason Patric, Will Smith ve Gia Mantegna gibi ünlü isimler yer alıyor.

Henüz vizyona girmesine uzun süre olmasına rağmen TR Altyazılı olarak nette ilk olarak www.filmcukss.com da keyifle izle ‘yeceğiniz bu filmin IMDb puanı düşük olsada, seyirciyi sıkmayan aksiyon dolu bir filmdir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (16)