Pompeii | 2014 (Altyazılı)

Pompeii | 2014 (Altyazılı)

Ülke:

,

Süre:

85 Dakika
Almanya ve Fransa ülkelerinde ortak çekilen Pompeii filmi 31 Ekim'de seyircisiyle buluştu. Çıkmasından itibaren çok kısa süre geçtiğinin farkındayız. Ancak FilmCuk durmaz. Seyircilerimiz için Pompeii filmini Türkçe Altyazılı olarak sunduk..

Vesuvius, Pompeii yi tehdit eden bir volkanik dağdır. Vesuvius patladıktan sonra Pompeii'de yaşamak çok sıkıntı hale gelmiş ve kalacak yer sorunu ortaya çıkmıştı. Milo bunu gören bir insandır. Milo gemilerde köle olarak çalışan biridir. Volkan patlamadan önce ve patladıktan sonra dünyanın durumunun değiştiğini farkeder. Bunun yanı sıra aşık olduğu kız Flavia'da hayatta kalabilmek için mücade vermekte. Flavia bir Rus komutanıyla evlenmesi zorlansa da O bunu istemiyordu. Milo, Flavia'ı kaybetmemek için Pompeii ye geri dönüp savaşacaktır..

2014 yapımı olan Pompei filminin yönetmenliğini Paul W.S. Anderson üstleniyor. Janet Scott Batchler, Lee Batchler ve Julian Fellowes 3'lüsü ise filmin senaryosunu üstlenmiş durumda. FilmCuk ekibi olarak bu filmi 480p HQ kalite, 720p HD kalite ve 1080p Full HD kalite olarak siz seyircilerimize sunduk.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (2)