HD Plague

Plague

3 bini aşkın aktif kullanıcı kitlesinin oyunu almış olan Plague isimli 2015 yılı filmi dram ve korku unsurlarını başarılı bir şekilde bünyesinde barındırıyor. İzleyiciyi hüzünlendirirken aynı anda heyecanlandıran Plague filmi kendi ülkesinin izleyenleri tarafından beğenilmese de, film otoriterleri tarafından çıkış yapan filmlerden birisi olarak gösteriliyor. Henüz daha önce film tecrübesi yaşamamış olan Nick Kozakis'in Kosa Ouzas ile birlikte yönetmen koltuğunda yer aldığı Plague filmi 1 saat 25 dakika gibi kısa bir süre boyunca bizimle olacak.

Kıyamet artık tüm dünyada etkisini göstermiştir. Kıyametten en fazla etkilenen ülkeler arasında olan Avustralya'da, bir salgın hastalığı iyiden iyiye etkisini göstermeye başlamıştır. Salgından kurtulabilmek için büyük bir çaba gösteren insan oğlu, anlaşmamazlıklar da yaşayacaktır. Bu salgının üstesinden ancak birlik olurlarsa gelebileceklerdir.

Full hd görüntü kaliteyle sizlerle buluşturduğumuz Plague filmi Don Bridges ve Cris Cochrane gibi isimleri kadrosunda barındırıyor.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Plague

  Yayın Tarihi:

  12 Mayıs 2015 (ABD)

  Senaryo:

  Kosta Ouzas

  Yorumlar (1)