1080p Oyun – Nerve

Oyun – Nerve

Nerve adında sanal gerçeklik oyununa katılan henüz 17-18 yaşında olan lise öğrencisi Vee'nin yaşadığı anlara tanıklık edeceğiz Oyun (Nerve) filmi ile. Film, Jeanne Ryan'ın yazmış olduğu Nerve adlı kitaptan sinemaya uyarlandı. Filmin yönetmenliğine baktığımızda Henry Joost ve Ariel Schulman ikilisini, senaristliğine baktığımızda Jessica Sharzer ismini ve yapımcılığında ise Allison Shearmur ismini görmekteyiz.

Filmin konusunu anlatmaya devam edelim. Vee, bu sanal gerçeklik oyununa girer ve orada doğruluk-cesaret oyunu oynar. Başlar oyun keyifle ilerlemektedir. Çünkü tamamen sanal olduğu için olabildiğince zevk almaya bakar. Ancak zaman ilerledikçe dışarıdan müdahale geldiğini farkeder ve attığı adımlara dikkat etmelidir. Çünkü artık sanal gerçeklikten çıkmış dışardan farklı kişiler müdahale etmeye başlamıştır.

26 Ağustos'ta ülkemizde vizyona girecek olan Nerve filminin dağıtımcılığını TME (The Moments Entertainment) üstlenirken yapımcılığını Allison Shearmur Productions şirketi yapıyor. FilmCuk farkı ile nette ilkleri size yaşatmaya devam ediyoruz. Bu filmi de diğer filmlerde olduğu gibi nette ilk olarak seyredebileceksiniz..


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  26 Ağustos 2016 (Türkiye)

  Senaryo:

  Jessica Sharzer

  Yapım Şirketi:

  Allison Shearmur Productions, Keep Your Head, Lionsgate

  Bütçe:

  20.000.000 $ (Tahmini)

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 6 Hafta / Seyirci: 53.197 / Hasılat: 661.158,73 TL (Türkiye)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?