HD Olur Olur! Bal Gibi Olur (Yerli Film)

Olur Olur! Bal Gibi Olur (Yerli Film)

Ali'nin kendi halinde bir hayatı vardır. Bir eczanede kalfa olarak çalışan Ali, kapıdan içeri giren bir kadını gördüğü anda her şey altüst olur. Çünkü kadın, Ali'nın çocukken hayallerini süsleyen Azra'dan başkası değildir! Külleri alevlenen aşkıyla Ali, Azra'yı tavlamak ister. Fakat bu konudaki becerileri sınırlıdır. Umutsuzluğa kapılmışken internette bir ilana rastlar: "Yaşam Koçu Zihni", üstelik indirimden faydalanabilecek şanslı kişi seçilmiştir! Belki bir yaşam koçu hayatını yoluna sokacak ve hayatının aşkına kavuşabilecektir. Öte yandan mesleğinde işler çok da yolunda gitmeyen Zihni'yle asistanı, yeni müşterinin gelişiyle kariyerlerini yeniden canlandırabilmek için kolları sıvar. Ali'nin hayatını değiştirebilmek için birbirinden yaratıcı teknikleri uygulamaya çalışırlarken, komik olaylar birbirini izleyecektir.

Kerem Çakıroğlu'nun yönetmenliğinde çekilen komedi türündeki filmin oyuncuları arasında Alper Kul, Şinasi Yurtsever, Onur Buldu, Yılmaz Gruda, Ayça Varlıer ve Ali Kobanbay gibi pek çok zengin isim yer alıyor.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Filmde yaşam koçu Zihni'yi canlandıran Şinasi Yurtsever karakteri hakkında şöyle diyor: "Senaryoyu okuduğumda karakteri çok sevdim. Oyun alanı çok genişti."

  Filmde Alper Kul'un eşi Aylin Kontente de küçük bir rolde yer aldı.

  Yayın Tarihi:

  07 Kasım 2014 (Türkiye)

  Senaryo:

  Ali Kobanbay, Alper Kul

  Yapım Şirketi:

  Eser Yapımcılık

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 12 Hafta / Seyirci: 317.741 / Hasılat: 3.347.669,00 TL (Türkiye)

  Yorumlar (14)