Ölümüne Arkadaş – Friended to Death (2014) Türkçe Dublaj

Ölümüne Arkadaş – Friended to Death (2014) Türkçe Dublaj

Ölümüne Arkadaş – Friended to Death (2014) Türkçe Dublaj İzle’meniz için hazırlanmıştır.

Filmin Özeti: Ölümüne Arkadaş – Friended to Death (2014) adlı yabancı filmin kısaca konusu;

5.0 IMDb puanına sahip Ölümüne Arkadaş diğer adı ile Friended to Death filmi Amerikan yapımı olup 2014 yılında çekimleri tamamlanarak 2 Mayıs 2014 Tarihin’de Amerika’da vizyona girmiştir. Türkiyede henüz vizyona girmeyen bu film FilmCuksss.com ziyaretçilerine özel olarak Türkçe Dublaj seçeneği ile eklenmiştir.

Ryan isimli sarışın bir adam sessiz ve sakin bir hayat sürdürmektedir. Hayatına renk katmak amacıyla sosyal medya üzerinden hesabını kapatıp kendisine kimsenin bilmeyeceği yeni bir hesap oluşturur. Açtığı yeni sosyal hesaba kendisini tanıyan tüm çevresine arkadaşlık isteği gönderip arkadaş olarak ekler. Bu tür bir hareketi yapmasındaki sebeb tamamen yeni maceralar eşinde koşup hayatına biraz eğlence katmak ve aynı zamanda arkadaşları kendisi hakkında neler düşünüyor diye öğrenmeye çalışır. Ancak durumu biraz abartan Ryan olayları dahada büyüterek kendisine sahte bir ölüm hazırlayıp tüm arkadaşlarını uzaktan izlemeye alarak olayları takip edecektir.

Oldukça eğlenceli geçen 2014 yapımı Ölümüne ArkadaşFriended to Death filmi 720p HD olarak sitemize eklenmiştir. Lütfen yorumlarınız ile FilmCuksss.com’a destek olmayı unutmayın.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?