1080p Ölümsüz Aşk – The Age Of Adaline

Ölümsüz Aşk – The Age Of Adaline

Filme aynı zamanda adını da veren Adaline Bowman, filmin başrolünde yer alıyor. Adaline hayatını sıradan bir şekilde sürdürürken bir kaza geçirir. Bu kaza sonrası ona bir ödül verilir. Bu ödül ise "yaşlanmama" ödülüdür. Tabir-i caiz ise ölümsüzlük diyebiliriz. Bir insan bundan daha büyük hangi ödül verilebilir ki ? Bu ödülü aldıktan sonra Adaline ıssız bir yere taşınmaya karar verir ve orada hayatını sürdürmeye başlar. Taa ki Ellis Jones'u görene kadar. Adaline ile Ellis ummadık bir anda ummadık bir yerde karşılaşır ve ikisi arasında inanılmaz bir aşk başlar. Bir insan aşk için ölümsüzlükte vazgeçer mi ? Aslında aşk için neler yapılabileceğini konu ediniyor desek daha doğru olur The Age Of Adaline filmine.

Filmin beyaz perdeye aktarılmasının arka planında yani yönetmenlik koltuğunda Lee Toland Krieger ismi yer almaktadır. Başrolünde yer alan Adaline rolünü Blake Lively, Ellis Jones rolünü ise Michiel Huisman üstlenmektedir. Harrison Ford (William Jones), Ellen Burstyn (Flemming) ve Anjali Jay (Cora) filmin diğer oyuncuları arasında yer alıyor. 720p görüntü kalitesiyle FilmCuk farkı ile izleyebileceğiniz The Age Of Adaline filmi 2015, ABD yapımıdır. Film kendi ülkesinde vizyona girdi 7.4 gibi müthiş bir puana sahip oldu. Ayrıca filmin vizyon tarihi 5 Haziran olarak belirlenmiş.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Filmin başkahramanı Adaline Bowman'ı canlandıran Blake Lively, senaryoyu ilk okuduğunda hikayeyi büyüleyici bir macera ve zamandan bağımsız bir aşk hikayesi olarak tanımlamış. Senaryoyu elinden bırakamadığını ve güzel bir romanmışçasına okumaya devam ettiğini açıklayan oyuncu ekliyor: "Filmin içinde farklı aşk hikayeleri var. Modern erkek-kadın hikayesi var. Adaline'ın geçmişinde yatan daha karmaşık bir aşk hikayesi var ve bu şimdiki zamanda tekrar can buluyor. Bir de aynı zamanda bir anne-kız arasındaki dokunaklı sevgi hikayesi anlatılıyor. Adaline'ın aşk hayatı çok güzel bir yolculuk."

  Filmin çekimleri Mart 2014'te başladı ve Kanada'da gerçekleştirildi.

  Başrol için düşünülen isimlerden biri Natalie Portman'dı ancak Portman teklifi geri çevirdi.

  Usta oyuncu Ellen Burstyn'i, fiziksel anlamda yaşlanmayan bir anne ya da baba karakterinin çocuğu rolünde izlediğimiz ikinci film. Burstyn'in Interstellar filminde de benzer deneyimi yaşayan bir karakteri canlandırmıştı.

  Yayın Tarihi:

  5 Haziran 2015 (Türkiye)

  Senaryo:

  J. Mills Goodloe, Salvador Paskowitz

  Ödüller:

  7 Adaylık

  Yapım Şirketi:

  Lakeshore Entertainment, Sidney Kimmel Entertainment, Sierra / Affinity

  Bütçe:

  $25.000.000 (Tahmini)

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 8 Hafta / Seyirci: 53.842 / Hasılat: 684.061,00 TL (Türkiye)

  Yorumlar (5)