HD Ölüm Oyunu – Kill Game (2015) Türkçe Dublaj

Ölüm Oyunu – Kill Game (2015) Türkçe Dublaj

Türkçe Dublaj olarak sizlerle. Lütfen filmi izlemeye başlamadan önce özetini okuyup ardından filme ait fragmanı izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. :)

Henüz Amerika'da bile 2015 yılında gösterime girecek olan film Türkçe Dublaj olarak beğeninize sunulmuştur. 2004 yılı Romanya ve İngiltere ortak yapımı olan Kutsanmış filminin senaristi Robert Mearns tarafından yönetilen Ölüm Oyunu yani Kill Game filminin senaryosu da Robert Mearns kaleminden. Laura Ashley Samuels, Paul Cram, Joe Adler, Ryan Carr, Patricia Urbonas Clark adlı oyuncuların boy gösterdiği film henüz puanlamaya dahi açılmadı. Ülkemizde ise ne zaman vizyona gireceği netleşmemiştir. Korku, Gerilim türündeki filmin uzunluğu ise 135 dakika sürüyor. Baştan sona kadar vahşet dolu sahnelerle adeta ürkülerek izleyeceğinizden eminim.

Lisede sürekli çirkin ve kötü şakalar yapmakta olan bir grup öğrencinin yapmış oldukları son şaka beklenmedik sonuçlar doğurur. 5 sene sonra aniden meydana çıkan maskeli bir katil, şaka yapan grubu tek tek öldürmeye başlar. Sırası ile hepsinin ölüm senaryosunu yazmış olan bu maskeli seri katilin kim olduğu belirsizdir. Hayatta kalanların henüz ölmeyen grup üyelerinin lise yıllarında bu grubun çok dokunan bir şakasına maruz kalmış birisi olduğundan şüphelenmektedirler. filmin sonlarında bu acımasız seri katilin kim olduğunu anlayacağız...

Ölüm Oyunu, İngilizce ismi ile Kill Game 2015 tarihinde yapımı olan ülkesinde vizyona gireceğine rağmen Türkçe Dublaj olarak FilmCuk.com da yayınlanmıştır. Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin. Haftasonuna çok daha güzel sürprizler ile film eklemeye devam edeceğiz.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Kill Game

  Yayın Tarihi:

  05 Aralık 2015

  Senaryo:

  Robert Mearns

  Etiketler

  :

  Yorumlar (11)