1080p Öldürmenin Üç Yolu – Kill Me Three Times

Öldürmenin Üç Yolu – Kill Me Three Times

Kriv Stender tarafından yönetmenliği yapılan Öldürmenin 3 Yolu filmi aşk, ihanet ve cinayet üçgenini bir arada konu ediyor.

Oldukça kurnaz ve bir o kadar da gözü pek suikastçi Charlie Wolfe, Alice Taylor ismindeki çekici ve tehlikeli olan bir kadını öldürmek adına bir işe atılır. Ancak Charlie, işi almasından kısa bir zaman sonra bu işte sadece kendisinin parmağı olmadığının farkına varır. Böylelikle suikastçi ince olarak işlenmiş bir tuzağın içerisinde bulur kendisini. Ve birbirinden farklı üç çeşit cinayet ve intikam öyküsünün tam ortasında kalarak buradan kurtulmak için mücadele verecektir.

Cinayet ve şantajın bir arada yer aldığı filmde ölümün üç farklı yüzünü izleyenler ile buluşturmayı amaçlıyor bu film.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Çekim Mekânları;

  Avustralyalı yapımcı Tania Chambers, filmin karablık ve tekinsiz atmosferini destekleyecek biçimde çekimlerin de Avustralya civarlarında yapılmasını uygun bulmuş. Çekimler için Avustralya'nın batısındaki mekânlar ilham verici olmuş. Filmin neredeyse tamamen dış mekânlarda, Avustralya coğrafyasının başarılı bir biçimde filme entegre edilmesiyle seçilen fonlar baz alınarak çekilmiş.


  Yapım Hakkında;

  Oyuncuların neredeyse tamamı aksiyon sahnelerinde bizzat kendileri yer almak istemişler. Çekimler sırasında hamile olan Teresa Palmer bile pek çok sahnede dublör kullanmamak için çaba sarfetmiş. Çatışmalar, araba kovalamacaları, kazalar, patlamalar, yangınlar ve birçok aksiyon sahnesi mümkün olduğunca organik bir biçimde yapımda yer almış. Özellikle arabaların daha önce uçurumlardan yuvarlanması pek çok defa tekrarlanmış. Bu aksiyon sahneleri her ne kadar ekibi fiziken ve yaratıcılık bazında zorlasa da, öykünün gerçekliğini perçinlemiş.


  Yönetmen Hakkında;

  Kriv Stenders, ilk olarak uper 8 ve 16mm formatında pek çok film çekerek yönetmenliğe merak sarmış. 1986 yılında Avusturalya Film, TV ve Radyo giren Sanders 1989 yılında mezun olmuş. Öğrencilik hayatı boyunca “The Silent Scream”, “Telegram for Mrs Edwards” ve “Horrible Man 3” gibi filmler çekmiş ve bu yapımlar sayesinde pek çok festivale katılmış. 1989 yılında okulunun bitirme tezi olan filmi “Horrible Man” ile Münih Uluslararası Film Okulu Festivali’nde En İyi Film ödülünü alan Sanders; okuldan mezun olduktan sonra birçok kısa filmde, belgeselde, müzik videolarında ve reklam filmlerinde görüntü yönetmenliği yaptı. Sanders 1994 yılında “Motherland” adlı belgeselini çektikten üç yıl sonra “Two/Out kısa filmiyle birçok film festivalinde adından söz ettirerek uluslararası mecrada tanınmayı başardı.

  Yayın Tarihi:

  03 Temmuz 2015 (Türkiye)

  Senaryo:

  James McFarland

  Yapım Şirketi:

  Cargo Entertainment, Feisty Dame Productions, Media House Capital

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 5 Hafta / Seyirci: 2.393 Hasılat: 34.075,00 TL (Türkiye)

  Resimler

  "Öldürmenin Üç Yolu – Kill Me Three Times" filmine ait 12 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?