1080p Ninja Kaplumbağalar – Teenage Mutant Ninja Turtles

Ninja Kaplumbağalar – Teenage Mutant Ninja Turtles

Uzaylılar dünyayı istila edince farkında olmadan 4 savaşçı Ninja kaplumbağa yumurtasını bu topraklara bırakırlar. Fakat Ninja'lar büyüyüp, yetenklerini bir bir öğrendikçe uzaylıalra karşı savaşan en önemli güç haline gelecektir.

Filmin yönetmenliğini Wrath of the Titans (2012), Battle Los Angeles (2011) gibi büyük aksiyon filmlerine imza atmış olan Jonathan Liebesman üstlenirken, senaryo Kevin Eastman ve Peter Laird'ın yarattığı karakterlerin kökenine inme amacını taşıyor. Güzel yıldız Megan Fox ise karşımıza April O'Neil karakterleriyle çıkacak. Maceraları televizyona sıçradıktan sonra 1980'lerin en popüler çizgi kahramanlarından olan Ninja Kaplumbağlar bu yapımla beşinci kez beyazperdeye geliyor.

Ninja Kaplumbağalar 2014 izle, Ninja Kaplumbağalar Full izle, Ninja Kaplumbağalar Türkçe izle, Ninja Kaplumbağalar Türkçe Altyazılı izle, Teenage Mutant Ninja Turtles Türkçe Altyazılı izle, Teenage Mutant Ninja Turtles Full izle, Ninja Kaplumbağalar - Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) Türkçe Altyazılı izlemek için yayında.!
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Teenage Mutant Ninja Turtles

  Yayın Tarihi:

  05 Eylül 2014 (Türkiye)

  Senaryo:

  Josh Appelbaum, André Nemec, Evan Daugherty, Peter Laird, Kevin Eastman

  Ödüller:

  1 ödül & 10 Adaylık.

  Yapım Şirketi:

  Paramount Pictures, Nickelodeon Movies, Platinum Dunes

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 7 Hafta / Seyirci: 329.904 / Hasılat: 3.817.751,00 TL (Türkiye)

  Yorumlar (78)