Ninja Apocalypse (2014) Türkçe Altyazılı Full HD 720p, 1080p izle

Ninja Apocalypse (2014) Türkçe Altyazılı Full HD 720p, 1080p izle

Grandmaster suikast için, Kayıp Ninja Clan doğaüstü düşmanları, mutantlar ve et yiyen zombi orduları ile dolu bir yeraltı nükleer bunker yoluna kadar savaşmak zorundadır. Bin metre yerkabuğunun altında sıkışıp kalmış bu ninjalar cehennemle karşı karşıya gelecek. Yönetmen koltuğunda Lloyd Lee Barnett oturan, başrollerinde Christian Oliver, Les Brandt, Cary-Hiroyuki Tagawa gibi isimler olan, 2014 yılı yapımı bir Aksiyon, Bilim-Kurgu, Fantastik, Korku, Macera filmidir.

Ninja Apocalypse (2014) TR Altyazılı izle ‘meniz için yayında!

Filmin Özeti: Ninja Apocalypse (2014) adlı filmin kısaca konusu;

Uzaylılar dünyayı istila edince farkında olmadan 4 savaşçı Ninja kaplumbağa yumurtasını bu topraklara bırakırlar. Fakat Ninja’lar büyüyüp, yetenklerini bir bir öğrendikçe uzaylıalra karşı savaşan en önemli güç haline gelecektir.

Filmin yönetmenliğini Wrath of the Titans (2012), Battle Los Angeles (2011) gibi büyük aksiyon filmlerine imza atmış olan Jonathan Liebesman üstlenirken, senaryo Kevin Eastman ve Peter Laird’ın yarattığı karakterlerin kökenine inme amacını taşıyor. Güzel yıldız Megan Fox ise karşımıza April O’Neil karakterleriyle çıkacak. Maceraları televizyona sıçradıktan sonra 1980’lerin en popüler çizgi kahramanlarından olan Ninja Kaplumbağlar bu yapımla beşinci kez beyazperdeye geliyor.

Ninja Kaplumbağalar 2014 izle, Ninja Kaplumbağalar Full izle, Ninja Kaplumbağalar Türkçe izle, Ninja Kaplumbağalar TR Altyazılı izle, Teenage Mutant Ninja Turtles TR Altyazılı izle, Teenage Mutant Ninja Turtles Full izle, Ninja Kaplumbağalar – Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) TR Altyazılı izle ‘mek için yayında.!

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)