Nightcrawler – Gece Vurgunu | 2014 (Altyazılı)

Nightcrawler – Gece Vurgunu | 2014 (Altyazılı)

Ülke:

Süre:

117 Dakika
Lou Bloom kariyer peşinde, genç ve hırslı bir adamdır. Hayatta "amaca giden her yol mübahtır" düsturunu benimseyen bu hırslı adam, geceleri şehirde yaşanan suç olaylarını tüm açıklığı ile kamerasına kaydetmeye başlar. Şehrin önde gelen televizyon kanallarından birinde gece muhabiri olarak işe girmesi de uzun sürmez. Fakat ne var ki, kariyerinde benimsediği yolun da bir faturası elbet olacaktır...

The Fall ve Real Steel gibi filmlerin senaryolarında kalem oynatan Dan Gilroy'un ilk uzunmetrajlı filmi olan suç ve gerilim türündeki yapımda, Oscar adaylığı olan Jake Gyllenhaal başrolde yer alıyor.

Dram, gerilim ve suç türlerinin karışımı olan Gece Vurgunu (Nightcrawler) 28 Kasım'da vizyona girdi. FilmCuk tarafından, FilmCuk seyircilerine özel film Türkçe Altyazılı olarak sunuldu. 2014 yapımı olan bu film çok çok kısa bir süre içerisinde (yaklaşık 20 gün) 8.1 gibi harikülade bir Imdb puanına sahip oldu. Bu kadar kısa süre içerisinde bu puanı alması kesinlikle izlenilmesi gereken film olduğunu gösteriyor. Filmin yönetmenliğinin yanı sıra senaristliğini de Dan Gilroy üstleniyor. Jake Gyllenhaal başrolünü üstlendiği filmde, Jake'in yanı sıra Rene Russo, Bill Paxton, Riz Ahmed gibi oyuncular da Gece Vurgunu filminin oyuncu kadrosunda yer alıyor. HD kalitede izleyebileceğiniz bu filmde seyircilerimize iyi seyirler diliyoruz.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (23)