Muppets Aranıyor – Muppets Most Wanted (2014) Türkçe Dublaj

Muppets Aranıyor – Muppets Most Wanted (2014) Türkçe Dublaj

Muppets Aranıyor – Muppets Most Wanted (2014) Türkçe Dublaj Fragmanı izle ‘meniz için yayında!

Filmin Özeti: Muppets Aranıyor – Muppets Most Wanted (2014) adlı filmin kısaca konusu;

Disney filmi Muppets Aranıyor aralarında Berlin, Madrid, Dublin ve Londra’nın da bulunduğu Avrupa’nın en heyecan verici bazı yerlerindeki büyük sinemalarda kapalı gişe oynayan tüm Muppets üyelerini bir dünya turuna çıkarıyor. Fakat kargaşa, kuklaların peşini uzak diyarlarda da bırakmıyor ve kuklalar kendilerini farkında olmadan dünyanın bir numaralı sabıkalısı, Kermit’e tıpatıp benzeyen Constantine ve onun Ricky Gervais tarafından resmedilen sağ kolu, İki Numara lakaplı Dominic’in başında bulunduğu uluslararası bir suç eyleminin içinde buluyorlar.

Filmde Tina Fey cesur bir hapishane gardiyanı olan Nadya rolünde karşımıza çıkıyor. Ty Burrell ise İnterpol ajanı Jean Pierre Napoleon’u canlandırıyor. Disney filmi “Muppets Aranıyor” yönetmeni, James Bobin. Filmin yapımcılığını ise David Hoberm an ve Todd Lieberman üstleniyor.

İlk olarak 21 Mart 2014 tarihinde Birleşik Devletlerde sinema sevenler ile buluşan Muppets Aranıyor filmi ülkemize 13 Temmuz 2014 tarihinde biraz geç gelmesine rağmen çocuklar ve aileler tarafından iyi ilgi toplamıştır. Macera, Komedi ve polisiye ögeleri ile işlenen filmin yönetmenliğini yapan James Bobin aynı zamanda senaryosunu da yazmıştır. Yardımcı yönetmenliğini Nicholas Stoller’in yaptığı Muppets Aranıyor filminin başrol oyucuları ise Ricky Gervais, Ty Burrell ve Tina Fey gibi isimlerden oluşuyor. 1 Saat 47 dakikalık bir uzunluğa sahip olan film İMDB tarafından 6.6 puan almıştır ve tam bir aile filmidir. Yapım aşaması Amerika’da gerçekleşen film için 50 Milyon Dolarlık bir bütçe harcanmış ve sonucu olarak 78 Milyonluk gişe hasılatı toplamıştır.

İlk filmi ile büyük bir ilgi toplayan Muppetler devam niteliğindeki ikinci filmi ile bu kez Avrupa’da bir maceraya atılıyorlar. Muppetlerin üyeleri Madrid, Berlin ve Londra’nın en ünlü ve büyük sinema salonlarında kapalı gişe olarak çıktıkları bir tura katılırlar. Tüm bu yolculuk sırasında Kermit’in başına kötü bir olay gelir ve turne bu olaydan sonra oldukça heyecanlı bir hal alır. Dünya’nın en azılı hırsızlarından biri olan Constantine ismindeki suçlu Kermit’e birebir benzemektedir ve yaptığı eylemler sonucunda Kermit’i uluslararası aranan bir suçlu konumuna düşürür. Kermit başına gelenlerden sonra tutuklanarak hapishaneye gönderilir ve Constantine ise onun yerine geçerek kendisini herkese Kermit gibi tanıtır. Bu arada Kermit’in bir an önce suçsuz olduğunu kanıtlaması ve hapisten kurtulması gerekmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?