Motel – The Bag Man (2014) Türkçe Dublaj

Motel – The Bag Man (2014) Türkçe Dublaj

Ülke:

Süre:

108 Dakika
John Cusack'ın üstlendiği Jack karakteri bir katildir. Piyasada ismi duyulan ve korkulan bir mafyanın başında olan Dragna'nın en güvendiği elemanlardan biridir Jack.

Jack, patronu olan Robert De Niro'nun oynadığını Dragna'dan bir görev alır. Ona verilen çantayı bir yere götürmesini ister. Çantanın içinde ne olduğunu bilmeyen Jack transfer için bir motele gitmesi gerekir. Görevini yapacağı motele giden Jack orada beklemediği olaylarla karşılaşır. Bunun yanı sonra Jack, Rebecca Da Costa'nın canlandırdığı Rivka ile motelde yolları kesişir. Rivka bir fuhuş kadınıdır ve satıcısından kaçmaktadır. Satıcısının yanı sıra polislerden de kaçmaktadır..

2014 yapımı olan Motel (The Bag Man) filmi 11 Temmuz'da beyaz perdeye aktarıldı. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini David Grovic üstleniyor. Grovic'in yanında Paul Conway, James Russo da filmin senaristlik koltuğunda oturuyor. Rebecca Da Costa, John Cusack, Robert De Niro gibi oyuncuların yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda Dominic Purcell ve Crispin Glover gibi ünlü aktörler de yer alıyor. Motel filmini FilmCuk farkı ile Türkçe Dublaj ve 3 farklı görüntü kalitesi (HQ, HD, Full HD) ile izleyebileceksiniz. FilmCuk ekibi iyi seyirler diler...


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)