1080p Merkezi İstihbarat

Merkezi İstihbarat

Başrollerinde yakından tanıdığımız sinemanın en ünlü simalarından Dwayne Johnson’ın rol aldığı Merkezi İstihbarat filmi, sizleri gerçek bir komedi, aksiyon suç sahneleriyle karşılaştıracak. Dwayne Johnson’un yanı sıra Kevin Hart, Aaron Paul, Amy Ryan ve Megan Park’ın müthiş performansı, filmdeki canlılık elbette ki sadece filmin yönetmeni Rawson Marshall Thurber’ın başarısına bağlı değil. Zira filmin set çalışanları, oyuncular ve yapımcıların da katkısı büyüktür.

17 Haziran 2016’da vizyona giren ve 1 saat 49 dakika süren filmin konusu ve özeti ise şöyle;

Son zamanlarda herkesin hayatına giren sosyal paylaşım sitesi Facebook aracılığıyla bir araya gelen dostlar, uzun süredir birbirleriyle görüşmüyordu. Bir grup çılgın muhasebecinin kendilerini uluslarrası bir casusluğun tam orta noktasında görmelerinin ardından başlayan macerada başlar. Çılgın iki kafadarın gençliklerini ve farklılıklarını bir kenara koyup maceranın içine atılması ise filmi dha acazip bir hale getirmiştir.

Ayrıca belirtmek isteriz ki Merkezi İstihbarat filmi full hd ve 1080p olarak izleyebilir, muhteşem bir komedi,suç ve aksiyon filminin keyfini çıkarabilirsiniz.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Central Intelligence

  Yayın Tarihi:

  17 Haziran 2016 (Türkiye)

  Senaryo:

  Ike Barinholtz, Peter Steinfeld

  Yapım Şirketi:

  New Line Cinema, Bluegrass Films, Principato-Young Entertainment

  Bütçe:

  50.000.000$ (Tahmini)

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 4 Hafta / Seyirci: 28.275 / Hasılat: 382.721,00 TL (Türkiye)

  Yorumlar (3)